Atlarla Sezgisel Liderlik
PROGRAM
DETAYLARI

EĞİTİM İÇERİĞİ

Atların ön beyinleri olmadığı için verdikleri kararları sezgisel olarak verip, hayatlarını öyle yaşıyorlar. İnsanlara da kararlarını verirken sadece rasyonel beyinle değil, sezgisel taraflarımızı da dinlememiz gerektiğini hatırlatıyorlar. Atlarla Sezgisel Liderlik Programı; bireylerin hem liderlik becerilerinin dışarıdan nasıl algılandığını fark etmelerini sağlamak ve gelişmesi gereken alanları bambaşka bir metot ile göstermek, hem de öğrenimi fiziksel uygulamalarla birleştirirken, geliştirilen yetkinlikleri gerçekten somutlaştırmak hedeflenir.

KİMLER İÇİN?

“Hayatımı netleştirmek, kararlarımı almak, beni mutlu edecek, sezgisel tarafımı fark etmek ve kullanmak istiyorum, işimde daha başarılı olmak istiyorum” cümleleri kuran her birey için uygun bir programdır. Aynı zamanda; iletişim becerilerini yükseltmek, mutlu bir özel hayat isteyen, karar verirken sezgisel taraflarını güçlendirmek isteyen, liderlik yönlerini artırmak isteyen kişiler de katılabilir.

SÜRE

4 Saat / 1 Gün

Cumartesi / 10:00 – 14:00

PROGRAM ÜCRETİ

350 TL Peşin

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Sezgisel iletişimi öğrenmek bunu ilişki yönetiminde kullanmak, atlardan gerçek, dürüst ve tarafsız geri bildirim almak, dışarıdan nasıl algılandığımı görmek, tutku, hedef ve kararlarımı netleştirmek, egom yüzünden göremediklerimi fark etmek, algılama şeklimi ve dünya görüşümü esnetmek, kişisel liderlik becerileri görmek, değişim için hareket geçmek gibi başlıklar programda ele alınır.

BELGE

Program sonunda yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara katılım belgesi verilir.


İlginizi çekebilir ...