Diyabete Karşı Büyük Adım
PROGRAM
DETAYLARI

14/04/2018
12 Saat
Bahçeşehir Üniversitesi
700 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ


Bu programda; diyabetli bireylerin, gastroenterolog, beslenme uzmanı ve iş dünyasından başarılı isimlerle bir araya gelerek, diyabetle yaşamayı öğrenmesi, diyabetin getirdiği sorunlarla başa çıkabilmesi ve diyabetini günlük yaşamı adapte edebilmeyi öğrenmesi amaçlanmıştır. Programda, beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi, yanlış bilinen doğrular, bir diyabetlinin hayatını kolaylaştıran detaylar, diyabette cinsellik ve öfke kontrolü konuları paylaşılacaktır.

Program sonunda kişi, ilgili uzmanlarla beyin fırtınası yapıp kendine özgü sorunlara yönelik kişisel çözümler elde edip, diyabetiyle arkadaş olabilmeyi başarmış insanların öykülerini dinleyip, gastroentolog diyetisyenler eşliğinde lezzetli yemekler hazırlayarak diyabete özgü beslenmenin püf noktalarını öğrenmiş olacak.

 

KİMLER İÇİN ?


Program, diyabeti olan, diyabetli yakınları olan ya da diyabetli yaşama ilgi duyan kişiler için hazırlanmıştır.

 

SÜRE


12 saat / 2 gün

Cumartesi / 9:30 - 16:30


PROGRAM ÜCRETİ

700 TL Peşin - 770 TL 4 Taksit

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ ?


Bu program, diyabetle daha etkin ve etkili bir şekilde başetme ve diyabeti yönetme üzerine planlanmıştır.Hem alanında yetkin profesyonellerle bir araya gelerek doğru bilgiler alacaksınız hem de kendileri de diyabetli olan başarılı isimlerle buluşup ilham veren taktikleri gerçek hayatta uygulama fırsatı bulacaksınız.BELGE


Program sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Bahçeşehir Üniversitesi |

700 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...