Eğiticinin Eğitimi - Antalya
PROGRAM
DETAYLARI

18/01/2020
45 Saat
BAU Antalya Eğitim Merkezi
1,674 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ
Bir şeyleri öğretmek, karşı tarafa aktarmak büyük bir sorumluluktur. Eğitim sektöründe öğrencilerin hayatlarında iz bırakan, etkili ve yaratıcı, eğitim yöntemiyle fark yaratan eğitmenler geleceğin mimarları olarak daha da önem kazanıyor. Eğitimcilerin deneyimleri, bilgileri, kendilerine özgü anlatım ve yaklaşımları; her öğrencinin olayları çeşitli açılardan değerlendirmelerine ve zihinlerini daha çok keşfetmelerine yardımcı oluyor. Bu programla katılımcıların; eğitmenlikle ilgili yetkinliklerini geliştirmek, eğitim süreçlerini en verimli şekliyle yürütebilir hale gelmelerini sağlamak amaçlanıyor.
 
KİMLER İÇİN?
Mevcut mesleklerinin yanında eğitmenliği profesyonel olarak yapmak ve meslek edinmek isteyen bireyler, eğitim alanında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar için uygundur bir programdır. Aynı zamanda; kendi sektöründe eğitimci olmak ve bunu belgelemek isteyen sektör profesyonelleri, eğitim konusunda ekibinin daha etkin olmasını amaçlayanlar da eğitime katılabilir.

SÜRE

45 Saat

PROGRAM ÜCRETİ

Peşin: 1550 TL + %8 KDV

Taksitli: 1705 TL + %8 KDV
 
NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?
Eğitim kavramı, öğrenme ve yetişkin öğrenmesi, eğitimde sistem yaklaşımı, öğrenme alanları ve aşamalı sınıflama, eğitim programı tasarımı, eğitim hedefleri, içerik, öğretim yöntemleri, eğitim ortamı (sözel ve görsel destek öğeleri), eğitimde ölçme değerlendirme, sınıf yönetimi ve uygun olmayan katılımcı davranışlarını yönetme, düz anlatım yöntemi katılımcı uygulamaları gibi konular programda ele alınır. 

BELGE

Program sonunda %70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Direktörü tarafından imzalı sertifika verilir.

  

BAU Antalya Eğitim Merkezi |

1,674 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...