Genel İngilizce
PROGRAM
DETAYLARI

EĞİTİM İÇERİĞİ

Artık tek bir dil ile, tek yönlü bir bakış açısıyla dünyayı algılamak gelişen dünyanın hızını yakalamak için yeterli gelmiyor. Dünya küreselleşmeyi sürdürürken, dünyanın ticaret diline hakim olmak, tüm gelişmeleri çevirisini beklemeye gerek kalmaksızın takip etmek için kişinin kendi dil yetkinliklerini geliştirmesi gerekiyor. Genel İngilizce Kursu; günlük hayatta ihtiyacınız olan İngilizce dilbilgisi ve becerilerini farklı seviyelerde öğretmeyi hedeflerken, pratik yeteneklerin gelişmesine de odaklanarak, ikinci bir dili yetkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir eğitim programıdır. 

KİMLER İÇİN?

Genel İngilizce Eğitimi; hiç İngilizce bilmeyen veya İngilizce bilgisini daha üst seviyeye taşıyarak, dili genel amaçlar için kullanmak isteyen kişiler içindir. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Standartları (CEFR) kapsamında İngilizce dili eğitimi almak isteyen öğrenciler, iş hayatı profesyonelleri, yabancılarla iletişimde olmayı seven kişiler ve ilgi duyan herkes için uygundur bir eğitimdir.

SÜRE

80 saat 

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Genel İngilizce kursu, günlük hayatta ihtiyacınız olan okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerileri ile dilbilgisi ve kelime bilginizi geliştirmeye yönelik bir içerikle donatılmıştır. Kursa kayıt yaptırmadan önce doğru seviyeye kaydolmak için katılımcıların seviye tespit sınavına girmeleri gerekmektedir. Hiç İngilizce bilmeyenler, seviye tespit sınavına girmeden “Level 1 – Beginner” seviyesine kayıt yaptırabilir.

BELGE

Programa yüzde 70 devam gösteren ve kur sonunda yapılacak olan değerlendirme sınavını başarıyla tamamlayan tüm katılımcılara sertifika verilir.


İlginizi çekebilir ...