Gurme Burgerler
PROGRAM
DETAYLARI

19/01/2018
4 Saat
USLA Akademi
160 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ  

Yemek pişirme atölyeleri pratik kullanımlı her istasyonda iki kişinin katılımıyla 20 kişinin aynı anda eğitim alabileceği tam donanımlı atölye mutfağında gerçekleşir. Atölye seçimi doğrultusunda birbirinden farklı dünya mutfaklarından yemekler, tatlılar ve fırın ürünleri menüye göre içecek ikramlarıyla sunulur. Katılımcılar, şef ve asistanlarımızla birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olur ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfederler. Atölyeler esnasında kullanılan önlükler katılımcılara hediye edilir, hazırlanan ürünler talep doğrultusunda evde sevdiklerle paylaşılmak üzere paketlenir.

 

KİMLER İÇİN? 

Program profesyonel olarak eğitim almaya vakti olmayan ama yemek yapma tutkusundan vazgeçemeyen herkese uygun olarak hazırlanmıştır. Katılımcılar, şef ve asistanlarımızla birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olur ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfederler.

 

SÜRE

4 Saat / 1 Gün

Cuma 19:00 - 23:00

 

PROGRAM ÜCRETİ

160 TL Peşin

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ? 

Atölyeye gelen katılımcılar katıldıkları mutfağın kültürüyle birlikte önceden hazırlanan Mise en Place’lar hakkında şef tarafından bilgilendirilir. Gurme Burgerler menüsünde bulunan “Ev Yapımı Hamburger Ekmeği, Hamburger, Sloppy Joe Burger”i şef ile birlikte katılımcılara özel reçeteler eşliğinde uygulamalı hazırlanır. Hazırlanan yemekleri mutfağımızda bulunan servis masasında tüm katılımcılar ile tadımını yapılır.

  

BELGE 

Gurme Burgerler  Mutfak Hobi Atölyesi sonunda BAUSEM ve USLA atölye katılım sertifikası verilir.

USLA Akademi |

160 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...