Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Bireysel Eğitim Başvurusu
4,425 TL (KDV Dahil)
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi
İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı - 13/04/2019 1.Oturum Anketi
Eğitim Öncesi
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Eğitim Anında
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Anket Sonucu
Değerlendirmeleriniz Başarıyla İletildi.
Sertifikalarım başlığı altından belgenize erişim sağlayabilirsiniz.
Kapat
Eğitim İçeriği
18.nci yüzyılda başlayan sanayi devrimleri, günümüzde internet ağırlıklı, insan makine, makine makine iletişimli bir teknoloji devrimi olan Sanayi 4.0 ile devam etmektedir. Sanayi 4.0 değişimin kendisinde değişimi getirmektedir. Bu konuda lokomotif olan firmalar dahil olmak üzere, İnsan boyutu ise halen iyileştirmeye açık bir alan olarak durmaktadır. Bu eğitimde, yaşamakta olduğumuz ve yakın gelecekte içinde yer alacağımız teknolojinin içinde insanın yer incelenecek. İnsanların bireysel olarak nasıl hazırlık yapmaları, çevrelerini, çocuklarını geleceğe nasıl hazırlamaları gerektiği, kendilerine nasıl ve hangi yönde değer katmaları gerektiği, kurumların insana bakış açılarının ne olması gerektiği, kurumlarda alınması gereken önlemler, yapılması gereken hazırlıklar, mevcut ve gelecekteki çalışanlar için nasıl bir çekim merkezi haline gelinebileceği konularında, referanslı bilgiler, grup çalışmaları ve değerlendirmeleri ile bütünleşen bir eğitim olacaktır.
Kimler İçin?
Her seviyede, her branşta yönetici ve çalışanlar, öğrenciler için faydalı bir eğitimdir. Ayrıca özel hayatlarında ebeveyn olanlar için de yararlı olacaktır.
Neler Öğreneceksiniz?
Sanayi 4.0 hakkında genel bilgiler paylaşıldıktan sonra, bugün ve gelecekte bireysel ve kurumsal olarak istenen nitelikler üzerinde durulacak. Bu niteliklerin her biri güncel bilgiler temel alınarak işlenecek. Bireylerin ve kurumların, yeni çağa ayak uydurmaları için göz önünde bulundurması gereken hususlar incelenecek. Sanayi 4.0 devriminin değişimin kendisinde yarattığı değişimler konusunda bilgi paylaşımı yapılacak.
Kazanımlar
Program Hedefleri: 1. Sanayi 4.0 ve insanın teknoloji boyutu2. Sahip olunması gereken bireysel nitelikler3. Sahip olunması gereken kurumsal nitelikler4. Bireysel ve kurumsal olarak Sanayi 4.0 çağına uyum sağlamaProgram Formatı:Program 1 günlük olarak uygulanacak. Her ders 1 saat sürecek olup, program 17.00’de sonlandırılacaktır. Dersler sırasında bilgi paylaşılması, grup değerlendirme ve tartışmaları yapılacaktır. Ayrıca bazı hususlarda pratik uygulamalar için bireysel ve ekip çalışmaları yapılacaktır. Ders notları PDF ortamında katılımcılara eğitim sonunda verilecektir.Program Materyalleri:1. WEF Reports2. PWC Reports3. Videolar4. Makale5. Program Slaytları
Sanayi 4.0 Dünya ekonomik forum bakış tarzı ve genel bilgiler
1.Müşteri ilişkileri2.Veri toplama ve analizi3.Şeffaflık
1.Dijital IQ2.Etkin iletişim3.Zamana uyum4.Yaratıcı ve esnek düşünce5.Veri analizi ve karar verme
1.Kurumsal bütünsellik2.Yeni ekip anlayışı3.Yeni inovasyon ve ArGe
1.Kuşak farklılıkları2.Bireysel değişim
Şu an takvimlendirilmiş bir eğitim bulunmamaktadır. Buraya tıklayarak eğitime ön başvuru yapabilirsiniz.
Bilgi Almak İstiyorum
İlginizi Çekebilecek Eğitimler