Konuşarak Satıyorum
PROGRAM
DETAYLARI

EĞİTİM İÇERİĞİ

Satış; içinde iletişim etkinliğini barındıran, tüm işletmelerin adeta iskelet yapısını oluşturan bir sistemdir ve işletme içerisinde oluşturulan iyi bir satış stratejisi tüm işletmenin performansını artırır. İletişim becerilerinizin ne kadar iyi olduğu ve nasıl kullandığınız satışlarınızla doğru orantılıdır. Aynı zamanda iletişim etkinliğini iyi kullanan bir satışçı işletme verimliliğini de çok yükseltir. Bu programda; özellikle bireylerin satışçı kimliklerini tespit etmeleri, kendilerini geliştirmeleri ve bu yönde çalıştıkları firmalarla koordinasyonlarını yükseltmeleri hedeflenir.

KİMLER İÇİN?

Konuşarak Satıyorum eğitimine; satış ve pazarlama departmanı çalışanları, firmalarda farklı pozisyonda çalışıp şirket içerisinde satış ve pazarlama alanına geçmek isteyenler, kariyerini satış alanında yapmayı tercih edenler, pazarlama meslek elemanı olarak iş hayatına başlamak isteyen öğrenciler ve ikna iletişimine ilgi duyan herkesin katılabileceği bir programdır.

SÜRE

18 saat / 3 hafta

Cumartesi / 10:00 - 17:00

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Kendi iletişim gücünüzü keşfetme, kendini tanıma ve ifade etme, güzel ve etkili konuşabilme, günlük motivasyonun bize etkileri, ilginç ve değerli konuları ifade edebilme, konuşmanın kişiliğinizle bütünleşmesi, yüz yüze satış yönetimi, etkin iletişim, dinleyicilerin dikkatini toplama, beden dili ve ses tonunun önemi, farkındalık ve ihtiyaç, satış teknikleri, ikna becerileri gibi konularda bilgi verilir.

BELGE

Program sonunda yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü tarafından imzalı katılım belgesi verilir.


İlginizi çekebilir ...