Lahmacun - Kebap
PROGRAM
DETAYLARI

20/01/2018
4 Saat
USLA Akademi
160 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

Yemek pişirme atölyeleri pratik kullanımlı her istasyonda iki kişinin katılımıyla 20 kişinin aynı anda eğitim alabileceği tam donanımlı Arçelik workshop mutfağında gerçekleşmektedir. Atölye seçimi doğrultusunda birbirinden farklı dünya mutfaklarından yemekler, tatlılar ve fırın ürünleri menüye göre içecek ikramlarıyla sunulmaktadır. Katılımcılar şef ve asistanlarımız ile birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olmakta ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfetmektedirler.

Atölyeler esnasında kullanılan önlükler katılımcılara hediye edilmekte, hazırlanan ürünler talep doğrultusunda evde sevdiklerle paylaşılmak üzere paketlenmektedir.

 

KİMLER İÇİN?

Program profesyonel olarak eğitim almaya vakti olmayan ama yemek yapma tutkusundan vazgeçemeyen herkese uygun olarak hazırlanmıştır. Katılımcılar şef ve asistanlarımız ile birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olmakta ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfetmektedirler.

 

SÜRE

4 Saat / 1Gün

Cumartesi 17:00 - 21:00

 

PROGRAM ÜCRETİ

160 TL Peşin

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?
  • Lahmacun
  • İçli köfte
  • Soğan kebabı
  • Tatlı ikramımızdır.
 
BELGE

Program sonunda adaylara Bahçeşehir Üniversitesi ve USLA logolu katılım belgesi verilir.

USLA Akademi |

160 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...