Proje Yönetimi
PROGRAM
DETAYLARI

EĞİTİM İÇERİĞİ

Bu program, karmaşık projeleri birden çok işlev arasında yönetmenin hayati fonksiyonu olan proje yönetimi için temel görevleri ve zorlukları anlatmaktadır. Başarılı proje yöneticilerinin, istenen sonucu elde etmek için takımlarını, programlarını, risklerini ve kaynaklarını yönetmek için gerekli becerilere sahip olması için gerekli olan öğelere değinilmektedir. Katılımcılar, pratik ve elden bir yaklaşımla proje yönetiminin becerilerini ve araçlarını öğrenirler. Proje yöneticileri için kilit ve genellikle göz ardı edilen zorluk, paydaşların desteğini almak ve doğrudan yönetim kontrolleri altında olmayan kaynaklara erişmek için nüfuzlu bir şekilde yönetme becerisi anlatılmaktadır. Bu program, organizasyonlarda gerekli olan temel proje yönetimi araçlarının ve davranış becerilerinin çoğunu katılımcılara kazandırmak için planlanmıştır. Proje başarısızlığının nedenlerine ve yeni bir girişimin erken safhalarında uygun planlama yoluyla bu sorunları hafifletmenin yöntemleri de vurgulanmaktadır.

 

KİMLER İÇİN?

Program, IT, güvenlik, teknoloji ve interaktif bilgi işlem departmanları ve proje yönetimi yöntemlerine ilgi duyan kişiler için hazırlanmıştır. Ayrıca projelerin herhangi bir parçası olacak şekilde görev alan tüm profesyonellerin de katılması önerilmektedir.

 

SÜRE

42 Saat / 7 Gün

Cumartesi / 9:30 - 16:30

Pazar / 9:30 - 16:30

 

PROGRAM ÜCRETİ

3.000 TL Peşin - 3.300 TL 9 Taksit

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu program, projeleri daha etkin ve etkili bir şekilde başlatma ve yönetme kabiliyetinizi artıracak olan proje yönetimi yöntemlerine odaklanmaktadır. Temel proje yönetimi aşamalarını yenilikçi bir modelle öğreneceksiniz ve bu aşamaları gerçek hayatta uygulama fırsatı bulacaksınız.

 

BELGE 

Program sonunda yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara katılım belgesi verilir.


İlginizi çekebilir ...