Yöneticiler için Finansal Yönetim ve Maliyet Muhasebesi
PROGRAM
DETAYLARI

EĞİTİM İÇERİĞİ

Küreselleşen dünya ekonomisinde önemi giderek artan finansal piyasaların ve finans akımlarına hakim yöneticilere ihtiyaç duyuluyor.  Finansal kontrolörlük nedir? sorusunun cevap kazanacağı ve iş planı ve yatırım projelerinin değerlendirilmesi, finansal raporlama ve UFRS uygulamalarının işleneceği program sektörde bir çok avantaj sağlayacaktır. Halka açık şirketlerin yönetimi ve kriz durumlarında neler yapılması gerektiği program kapsamında kilit noktalar paylaşılır. Performans değerleme ve firma değeri analizleriyle pazarda hangi konumda olduğunuzu belirlemenizi sağlar.

KİMLER İÇİN?

Finans süreçlerini ve işleyişini tasarlayan, firmaları bu alanda yönlendiren kişilerin yetiştirilmesi, alanda çalışanları en güncel bilgilerle donatmak hedeflenir. Program mali işler, muhasebe, finans ve mali kontrol departmanlarında çalışan orta ve üst düzey yöneticiler ile yönetici adayları için tasarlanmıştır. Katılımcıları, sektörleri için avantajlı bir konuma getirir.

SÜRE

18 saat / 3 hafta

Cumartesi / 9:30 - 16:00

PROGRAM ÜCRETİ

1.250 TL Peşin - 1.375 TL 4 Taksit

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Finans ve muhasebe programı, bu alanında çalışanlar için etkin karar alabilecek yetkinliğe ulaştırılır. Finansal raporlama, UFRS'ye göre mali tabloların uygulaması,  öncü göstergeler ve gelecek yılların ekonomi beklentileri ve hazırlanan mali tabloların farkları eğitimde ele alınır.

BELGE  

Program sonunda yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara katılım belgesi verilir.


İlginizi çekebilir ...