Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen

İstanbul doğumlu Serhat Maraşlıgil, Maltepe Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi ve New York Eyalet Üniversitesi’nin Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur.
Çalışma hayatına 90’lı yılların sonunda internet ve grafik tasarım yaparak başlamış ve Turkcell’in Shubuo yapılanması için cep telefonlarına tema ve oyun lokalizasyonları hazırlamıştır. 2008 yılında Denizbank Management Trainee (MT) programına seçilerek Kurumsal Portföy Asistanı olarak İstanbul Kurumsal şubede başlamış, daha sonra 2010 yılına kadar Kurumsal Portföy Yöneticiliği ve Genel Müdürlük’te Kamu/Proje Finansmanı Satış Uzmanı görevlerinde bulunmuştur. 2010 yılında tamamladığı askerliğinin ardından sektör değişikliği yapmış ve 41?29!’da djiital pazarlama ve reklamcılığa Proje Yöneticisi olarak adım atmıştır. 2012’ye kadar 41?29! ile Voden’de Proje Yöneticiliği ve Proje Direktörlüğü yaptıktan sonra, Y Kuşağının girişimcilik ruhuyla B!Sonraki Dijital’i kurmuş ve 2016 yılına kadar Nike, Microsoft, HP, eBay gibi sektörlerinin öncüleri markalara dijital pazarlama ve sosyal medya kanallarında yönetim ve kreatif proje hizmetleri veren, öncü bir butik ajans haline getirmiştir.
2016 yılında, Pure New Media tarafından satın alınan B!Sonraki Dijital’in ardından, Bahçeci Sağlık Grubu’na Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak Serhat Maraşlıgil, reklamcılık sektöründe ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip olan ve dijital pazarlama, kurumsal iletişim ve online itibar yönetimi konularında farklı üniversite ve organizasyonlarda seminer ve eğitim veren, dijital yerlilere ve dijital göçmenlere yol gösteren bir rehber olmuştur.

5 Haziran 2021

Kurumsal Girişimcilik - Şirketlerin Transformasyonu

6 Saat / 1 Hafta

8 Mayıs 2021

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi

66 Saat / 5,5 Hafta

17 Nisan 2021

Online Ortamda Kurumsal İletişim, Marka Yönetimi ve Dijital Strateji Yönetimi

6 Saat / 1 Hafta