Banner

Çoklu Deneyim (Multi Experience) ve Karar Zekası (Decision Intelligence)

Çoklu Deneyim (Multi Experience) ve Karar Zekası (Decision Intelligence)

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Geleceği inşa etmek için gereken bilgi ve becerileri keşfedeceğiniz bu eğitim ile teknolojinin dönüştürdüğü çoklu platformlarda nasıl etkili deneyimler tasarlayacağınızı öğrenecek ve mobil, web, giyilebilir teknolojiler ve daha fazlasını bir araya getirerek kullanıcıları büyüleyen deneyimler oluşturmak için gerekli bilgileri alacaksınız. Karar Zekası (Decision Intelligence) eğitimi ise veri tabanlı karar alma süreçlerini ustalıkla yönlendirmenizi sağlayarak verileri analiz etmenizi ve stratejik kararlar almanızı sağlayarak iş dünyasında akılcı adımlarla öne çıkmanızı sağlayacaktır.
Belge
Programın tamamına katılan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü ile Istanbul Institute® Müdürünün imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir.Eğitimle İlgili Önemli Hususlar:

Eğitimin planlanan tarihte başlaması için gerekli asgari katılımcı sayısını belirleme yetkisi Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Istanbul Institute®' de olup; katılımcı yetersizliği nedeniyle eğitimleri iptal etme ve/ya ileri bir tarihe erteleme hak ve yetkisine sahiptir. BAUSEM ve Istanbul Institute® erteleme ve iptal kararını, programın başlama tarihinden iki gün öncesine kadar katılımcılara yazılı olarak bildirir.


BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
Teknolojinin hızla evrildiği günümüz dünyasında, kullanıcılar artık sadece bir cihaz veya platform üzerinden etkileşimde bulunmuyor. Mobil uygulamalar, web siteleri, giyilebilir teknolojiler, sanal gerçeklik ve daha fazlası birbiriyle iç içe geçerek Çoklu Deneyim'i oluşturuyor. Bu eğitimde, çoklu deneyim kavramını anlamak ve kullanıcıları farklı platformlarda nasıl etkileyebileceğinizi öğreneceksiniz.
Veri çağında, işletmeler için en büyük varlık verilerdir. Ancak bu verilerin doğru bir şekilde analiz edilmesi, iş stratejilerinin oluşturulması ve akılcı kararların alınması gerekmektedir. Karar Zekası, bu süreçte verileri anlamlandırma, modelleme, tahmin yapma ve sonuçları iş stratejilerine dönüştürme yeteneğini ifade eder. Bu eğitimle, veri odaklı düşünce yapısını geliştirerek iş dünyasında rekabet üstünlüğü elde etmeyi öğreneceksiniz.
Eğitim Tarihi 02/12/2023
Süresi 3 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 450 TL (KDV Dahil)

Eğitim kayıtları 07/11/2023 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler