Banner

E-Spor Psikolojisi

E-Spor Psikolojisi

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Bahçeşehir Üniversitesi, PsychProject işbirliği doğrultusunda yürütülecek E-spor psikolojisi Sertifika programı güncel bilimsel araştırmalar ışığında zihinsel antrenman uygulamalarını ve e-spor ve spor psikolojisinin temel kavramlarını içermektedir.
Programın amacı spor ortamında çalışmak isteyen psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, BESYO bölümleri öğrencileri ve mezunlarının sporcunun performansını etkileyen psikolojik faktörleri tanıması ve uygulama alanında kullanılabilecek teknikleri deneyimlemesidir. Ayrıca katılımcılara, akademik ve uygulamalı alanın önde gelen uzmanları ile birebir paylaşımda bulunma imkanı sağlamaktır.Teorik eğitimi, Spor ve Performans Psikolojisi Sertifika Programı ile ortak yürütülecek olan bu programda, katılımcılara e- spor özelinde 10 saat uygulama imkanı sunulacaktır.

UYGULAMA
• E-Spor Takımlarında Gözlem (Müsabaka ve Antrenman), Akademik İçerik Oluşturma (5 Saat)
• Süpervizyon (5 saat)

PROGRAM HEDEFLERİ
E-spor psikolojisi alanında önde gelen uzmanlarla bilgi paylaşımında bulunup, sürdürebilir bir işbirliği içerisinde olma imkanını kazanacaklardır.Katılımcılar e-spor psikolojisi alanıyla ilgili güncel akademik ve uygulamaları bilgileri öğrenme fırsatı yakalayacaklardır.Spor kulübü bünyesinde yapacakları gözlem ve ardından alacakları süpervizyon çalışması sonucunda kişisel özelliklerini bilimsel tekniklerle harmanlayarak kendi kişisel tarzlarını oluşturma imkanlarını bulacaklardır.
Kimler İçin?
Programın hedef kitlesi Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu lisans 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve mezunları, Aktif Profesyonel Sporcular veya en az 5 Yıl Profesyonel spor geçmişi olanlar, Profesyonel Spor Kulüplerin Sağlık Çalışanları (Doktor, Fizyoterapist,Diyetisyen ve Psikolojik Performans Danışmanları).
Süre
45 Saat / 3 Hafta
35 Saat Teori + 10 Saat Uygulama
Cumartesi 09:00 - 17.00
Pazar 09.00-17.00
Neler Öğreneceksiniz?
Program kapsamında katılımcılar, E-Spor ve Spor Psikolojisi konu ve tekniklerini öğrenirken, uzmanların tecrübelerini aktarmasıyla e-spor ortamında çalışma konusunda bilgi sahibi olacaklardır. Ek olarak spor sosyolojisi, spor pazarlaması, sportif kariyer yönetimi gibi alan ile ilişkili konuları ilk kez bu programda öğrenme deneyimine sahip olacaklardır.
Belge
Program sonunda yapılan sınavdan, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 80 katılım şartını karşılayan katılımcılara sertifika verilir.
Eğitim Tarihi / Süresi 16/10/2021 - 45 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 2.900 TL (KDV Dahil)

Eğitim kayıtları 14/10/2021 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler