28/09/2019 Ekofinans
28/09/2019

1 oturum | 14 Saat

BAU Beşiktaş | Eral Karayazıcı

850 TL
KDV Dahil


Bu sınıf sona ermiştir.

> Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

KİMLER İÇİN? 

Finans ve ekonomi dünyasına ilgi duyanlar, bu alanlarda öğrenim görenler, mezunlar ve sektörde çalışanlar eğitime katılabilecektir.

 

SÜRE


14 saat / 2 gün

Cumartesi / 9:30 - 17:30

Pazar / 9:30 - 17:30

 

PROGRAM ÜCRETİ

850 TL Peşin - 935 TL 4 Taksit

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?


Katılımcıların ekonomik verileri yorumlayabilmesi, öncü sinyalleri öğrenmesi böylece kendi beklentilerini oluşturup finansal piyasaların ve makro-ekonominin geleceğini tahmin etme yetisini edinmeleri amaçlanmaktadır. Ekofinans eğitim programı dâhilinde oluşturulacak olan temel, finansal piyasalar ve ekonominin yapı taşları arasında şekillenecek ve katılımcılar öncelikli olarak doğru bilgi ve yönlendirme ile rasyonel yorum, analiz, tahmin ve öngörü yapabilir hale gelecektir.

 

Teorik temellendirme, pratik yöntem ve uygulamalarla gündelik yaşantı ve iş yaşantısında da işlevselliği kazandıracaktır. Eğitimin bir diğer katkısı ise bakış açısını genişleterek daha kompakt bir değerlendirme sürecini yaratacak olmasıdır. Eğitim içeriğinde tüm konu başlıkları, bütünlükçü bir bakış ve kavrayış noktasının oluşturulmasını sağlayacaktır.

 

İki gün(14 saat) süreli bu eğitimde yakın geçmişten örnekler incelenmekte, kısa-orta ve uzun vadeli güncel tahminler katılımcılar ile birlikte oluşturulmakta böylelikle aktarılan analiz yöntemlerinin pratiği gerçekleştirilmektedir.

 

BELGE


Program sonunda yüzde 100 katılım şartını karşılayan adaylara katılım belgesi verilir.

 

EĞİTİM İÇERİĞİ:


Oturumlar

Tarih Süre Yer Konu Eğitmen
İlginizi çekebilir ...