Banner

Geleceğin Bulut Teknolojileri

Geleceğin Bulut Teknolojileri

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Geleceğin teknolojileri arasında iletim teknolojileri ve bulut servisleri önemli yer almaktadır. Bu bağlamda Geleceğin Bulut Teknolojileri kapsamında öncelikle temel ağ yapıları ve iletim alt yapıları hakkında bilgiler verilecek olup, sonrasında geleneksel bulut mimarileri ve gelecekte hayatımızda daha fazla yer alacak Nesnelerin interneti temalı bulut teknolojileri anlatılacaktır. Bulut teknolojileri ile mevcutta hayatımızda yer alan uygulamalar ve daha fazla etki alanı bulacak yenilikçi yaklaşımlar da kapsamda yer alacaktır.
Belge
Programın tamamına katılan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü ile Istanbul Institute® Müdürünün imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir.Eğitimle İlgili Önemli Hususlar:

Eğitimin planlanan tarihte başlaması için gerekli asgari katılımcı sayısını belirleme yetkisi Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Istanbul Institute®' de olup; katılımcı yetersizliği nedeniyle eğitimleri iptal etme ve/ya ileri bir tarihe erteleme hak ve yetkisine sahiptir. BAUSEM ve Istanbul Institute® erteleme ve iptal kararını, programın başlama tarihinden iki gün öncesine kadar katılımcılara yazılı olarak bildirir.


BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
Eğitim Tarihi 26/11/2023
Süresi 3 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 450 TL (KDV Dahil)

Eğitim kayıtları 06/11/2023 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler