Banner

Hiperotomasyon ve Robotik Proses

Hiperotomasyon ve Robotik Proses

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Course Content
Öncelikle robot kavramı ve bu kavramı oluşturan temel özellikler güncel teknolojiler ve farklı ülkelerden istatistikler ile karşılaştırmalı olarak aktarılacak ve sonrasında özellikle yapay zeka teknolojileri ve sürü robotiği kavramları etrafında geleceğimizde nasıl bir dünya olabileceği üzerine değerlendirmeler paylaşılacaktır. Özellikle iş süreçlerine uygulanmakta olan robotik süreç kavramının günlük hayat ile bağlantısı, esasında süregelmekte olan bir bakış açısı olduğu ve gelecekte daha fazla yaygınlaşacağı, hatta özellikle finans benzeri alanlarda tüm süreçlerin entegre edilebileceği hiper otomasyon kavramı da eğitimin kapsamında örneklerle anlatılacaktır.
Document
Programın tamamına katılan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü ile Istanbul Institute® Müdürünün imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir.Eğitimle İlgili Önemli Hususlar:

Eğitimin planlanan tarihte başlaması için gerekli asgari katılımcı sayısını belirleme yetkisi Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Istanbul Institute®' de olup; katılımcı yetersizliği nedeniyle eğitimleri iptal etme ve/ya ileri bir tarihe erteleme hak ve yetkisine sahiptir. BAUSEM ve Istanbul Institute® erteleme ve iptal kararını, programın başlama tarihinden iki gün öncesine kadar katılımcılara yazılı olarak bildirir.


BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
Course Date 26/11/2023
Course Duration 3 Saat
Location BAUSEM Online
Course Price 450 TL (VAT Included)

Eğitim kayıtları 06/11/2023 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Get Information
Değerlendirme Anketine Katıl.
Related Courses