Banner

İlişki Yönetimi ve Etkili İletişim

İlişki Yönetimi ve Etkili İletişim

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Bu eğitimle katılımcıların; iletişim ve ilişki kurma yetkinliği kazanmaları ve karşılaşılan problemlere birer deneyim fırsatı olarak bakabilmeleri amaçlanmaktadır. İlişkilerde çatışma ve iletişim sorunları her sektörde yaşanabilir. Yeni düşünme biçimleri ve empatik yaklaşımla uzlaşma süreci yönetilebilir hale gelirken, müzakere etme motivasyonu kazanılır.
Kimler İçin?
Etkili iletişimi kavramak, bilgi ve fikirleri açık, anlaşılır bir şekilde aktarabilmek isteyen herkesin katılımına açıktır.
Süre
1 gün / 3 saat
Perşembe 10.00-13.00
Neler Öğreneceksiniz?
Doğru iletişim kurma ve sürdürme yöntemlerinin deneyimlenmesi. İletişimi geliştirmek için dinleme, anlama ve ifade edebilme gücünün kavranması. İletişim kazalarını öngörebilmenin ele alınıp irdelenmesi.
Kazanımlar
Tarafları gözeterek iletişimi şekillendirirken, düşüncelerin kısa, öz ve net bir şekilde anlatılmasının önemi ve olası sonuçlarını kavramak. Ses, beden dili, jest ve mimik gibi iletişim araçlarının kullanımı ve kontrolünü kazanabilmek. İlişkilerin yönetilmesi hem sosyal hem de profesyonel hayatın temelidir, bu bağlamda uzlaşma süreci için duygu durumları ve ikna yöntemleri tartışılacaktır.
Belge
Eğitimin tamamına katılan katılımcılarımıza belgeleri PDF olarak iletilecektir.
Eğitim Tarihi 28/11/2023
Süresi 3 Saat / 1 Gün
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 500 TL (KDV Dahil)
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler