Banner

Java SE Eğitimi

Java SE Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Java programlama eğitimi sıfırdan başlayıp, temel programlama bilgisi, algoritma geliştirme becerisi, nesneye yönelik programlama, dosya işlemleri, koleksiyon işlemleri web servislerini kullanma, veritabanı işlemleri ve UI geliştirme ile yazılım dünyasında / iş alanında aktif olarak kullanılacak bir çok konuyu katılımcının teorik eğitim ve çok çeşitli pratiklerle edinmesini sağlamaktır.

EĞİTİMİN HEDEFLERİ

Temelden ileri seviyeye doğru Java bilgisi edindirmeyi amaçlayan ve ağırlıklı olarak lab uygulamaları ile işlenen bu eğitimde, katılımcılara Java programlama dilinin mimarisi, komutları, programlamaya yönelik algoritmalar ve sistem konfigürasyonu anlatılır. Eğitimde kazanılan beceriler ile Java Programlama konusunda önemli adımlar atılmış olunur.
Kimler İçin?
Eğitim herhangi bir programlama geçmişi olmayan ya da programlamaya yeni başlamış herkes içindir. Müfredat sıfırdan başlayıp ileri seviyeye gittiği için takip edilmesi kolay ve her kesimden katılımcının ihtiyacı olacağı ve faydalanacağı bir eğitimdir. Eğitim sonunda bir junior yazılımcı ile aynı kazanımlar elde edilebilir.
Süre
36 Saat
Cumartesi - Pazar / 09:00 - 16:00
Neler Öğreneceksiniz?
Java programlama eğitimi sıfırdan başlayıp, temel programlama bilgisi, algoritma geliştirme becerisi, nesneye yönelik programlama, dosya işlemleri, koleksiyon işlemleri web servislerini kullanma, veri tabanı işlemleri ve UI geliştirme ile yazılım dünyasında / iş alanında aktif olarak kullanılacak birçok konuyu katılımcının teorik eğitim ve çok çeşitli pratiklerle edinmesini sağlamaktır.
Kazanımlar
Eğitim sonunda katılımcılar, programlamaya daha geniş bir pencereden bakmaya başlayacak, nesneye yönelik programlama ilkelerine bağlı kalarak küçük ve orta ölçekli uygulamalar geliştirmeye hazır olacaklardır.
Belge
%80 devam koşulunu sağlayan katılımcılara, eğitim sonunda gerçekleşecek olan sınavda başarılı olmaları durumunda, Java SE Eğitimi adı altında Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğü ve Wissen Akademie tarafından onaylı resmi bir sertifika verilecektir.

Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.
Eğitim Tarihi / Süresi 28/11/2020 - 36 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 600 TL (KDV Dahil)
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler