Banner

Stratejik Yönetim

Stratejik Yönetim

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Günden güne yeni zorlukların eklendiği iş dünyasında yalın organizasyonlar içinde pozisyonlanmak güçleşmektedir. Bu eğitimin amacı stratejik yönetimin temel dinamiklerini görmek ve kurum stratejik yönetiminin temel bileşenlerini öğretmektir.
Kimler İçin?
1.En az lisans mezunu olma şartı aranmaktadır.2.İşletme alanındaki alt yapılarını güçlendirmek isteyen şirket sahipleri, tüm kademe yönetici ve yönetici adayları katılabilir.
Süre
6 saat / 1 günCumartesi 09.30-16.30
Neler Öğreneceksiniz?
1.Stratejik Yönetim Kavramsal Boyutu İtibariyle İncelenmesi2.Yönetim ve Stratejik Yönetim3.Neden Stratejik Yönetim? Amaç?4.Stratejinin Benzer Kavramlarla İlişkisi5.Stratejik Yönetimin Özellikleri6.Temel Öğeler7.Stratejik Analiz8.Stratejik Yönetim Araçları9.Temel Stratejiler10.Stratejik Yönetimin Yararları11.Çeşitli Yaklaşımların İncelemesi12.Strateji Belirleme Adımları13.Stratejinin Uygulanması14.Uzun Dönemde Başarı için15.Stratejinin Değerlendirilmesi ve Kontrolü16.Kriz Dönemlerinde Yönetim17.Kurumlarda Değişim ve Stratejik Yönetim18.Uygulama
Belge
Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute® tarafından gerçekleştirilen Micro MBA Sertifika Programının; Stratejik Yönetim modülünü alan katılımcılara Katılım Belgesi.Programın tüm modüllerini alan ve program sonunda %80 devam koşulunu sağlamakla birlikte yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılarımıza Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü, SEM müdürü ile Istanbul Institute® yetkilisinin imzası olacak şekilde Sertifika verilecektir.*Bu eğitime online olarak katılan kişiler Adobe Connect programı üzerinden eğitimi baştan sona takip edebilir, sesli ve görüntülü eğitmen ve diğer katılımcılarla etkileşim halinde olabilir.
1)Stratejik Yönetim Kavramsal Boyutu İtibariyle İncelenmesi2)Yönetim ve Stratejik Yönetim3)Neden Stratejik Yönetim? Amaç?4)Stratejinin Benzer Kavramlarla İlişkisi5)Stratejik Yönetimin Özellikleri6)Temel Öğeler7)Stratejik Analiz•Dış Çevre Analizi•İç Çevre Analizi8)Stratejik Yönetim Araçları9)Temel Stratejiler10)Stratejik Yönetimin Yararları11)Çeşitli Yaklaşımların İncelemesi12)Strateji Belirleme Adımları13)Stratejinin Uygulanması14)Uzun Dönemde Başarı için15)Stratejinin Değerlendirilmesi ve Kontrolü16)Kriz Dönemlerinde Yönetim17)Kurumlarda Değişim ve Stratejik Yönetim18)Uygulama
Tarih Süre Yer Konu Eğitmen
Eğitim Tarihi / Süresi 07/07/2020 - 6 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 295 TL (KDV Dahil)
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler