Banner

Zor İnsanlarla Başa Çıkma

Zor İnsanlarla Başa Çıkma

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Course Content
Zor insanlar bizi üzen, huzursuz, çaresiz, tükenmiş ve bazen de öfkeli hissettiren kişilerdir. Hayal kırıklığı yaşamamıza sebep olur, ümitlerimizi kırarlar. Zor insan ailenizden birisi, çabanıza destek vermeyen meslektaşınız, negatif eleştirilerle sizi yıldıran bir arkadaşınız ya da yıkıcı tutum sergileyen müşteriniz olabilir. Peki başkaları neden bizi bu kadar çok etkiliyor?Çünkü yaşam boyu ilişkiler kurarız ve diğer insanların dostluğunu; paylaşıma açık, dürüst yaklaşımlarını bekleriz. Bu eğitim programında önce zor insan çeşitlerini tanıyacağız. Zor davranışlarla başa çıkabilmek için ne şekilde iletişim kuracağımızı, duygusal zekayı, farkındalığı ve empatiyi çalışacağız.
For Who?
Etkili iletişimi kavramak, anlamak ve anlaşılmak isteyen herkesin katılımına açıktır.
Course Duration
3 saat / 1 gün
Perşembe 10.00-13.00
Course Content
Zor insanların karakteristik özelliklerini fark etme.İletişimi oluşturan temel unsurların kavrama.Karar mekanizması çalışırken duygusal zekâ dinamiklerinin kullanma.Empatik yaklaşım için ipuçlarını keşfetme.Etkin dinleme ve beden dili farkındalığını geliştirme.Israrcı müşterileri veya çalışanları ikna etme ustalığı kazanma.Zor insanlarla iletişimdeki sıkıntıları aşma yolları.
Kazanımlar
Zor insanları tanımak. Zor insan olma tuzağına düşmeden iletişim kurabilmek. Dinleme, anlama, ifade edebilme ve müzakere becerisi kazanmak. Zor olarak nitelediğimiz kişiler, durumlar veya çalışanlar karşısında çözüm üretebilme ve uygulama pratiği edinmek.
Document
Eğitimin tamamına katılan katılımcılarımıza katılım belgeleri pdf olarak gönderilecektir.
Course Date 17/11/2023
Course Duration 3 Saat / 1 Gün
Location BAUSEM Online
Course Price 500 TL (VAT Included)

Eğitim kayıtları 15/11/2023 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Get Information
Değerlendirme Anketine Katıl.
Related Courses