Çatışma Yönetimi - Antalya
PROGRAM
DETAYLARI

22/02/2020
12 Saat

378 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

Çatışma Yönetimi; kurumlarda anlaşmazlık yaratan durumları ve kaynakladığı nedenleri katılımcılara tanıtarak, bu tür çatışmaları en az indirgemek, engelleri aşmak için sağlıklı çözüme ulaşmayı sağlayan yöntem ve becerileri kişilere kazandırmayı amaçlar. Bunun yanı sıra, katılımcıların karar verme ve problem çözme yeteneklerinin geliştirilmesi sayesinde, analitik iletişim kurulması ile sorunların uzlaşmacı bir zeminde çözülmesinin aktarılması hedeflenir. Karar sürecinin aşamaları ve problem çözme teknikleri, örnek vakalar üzerinde gerçekleştirilen çalışmalarla uygulamalı olarak anlatılır.

 

KİMLER İÇİN?

Kurumlarında çatışma yönetimi, problem çözme ve karar verme konusunda kendini geliştirmek isteyen herkes ve ilgili konu kapsamında düşünüş ve üretim biçiminin tüm ekip tarafından etkin kullanılması ile ilgili ihtiyaçları bulunan yöneticiler, insan kaynakları personeli ve orta ve üst düzey yöneticileri ilgili eğitime katılabilir. Programa katılabilmek için daha önce edinilmiş bir bilgiye gerek duyulmaz.

SÜRE

12 Saat / 2 Gün

Cumartesi / 10:30 - 17:30

Pazar / 10:30 - 17:30

 

ÜCRET

350,00 TL + %8 KDV (378,00 TL)

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Çatışma Yönetimi Atölyesi'ne katılarak; çatışmanın tanımı, çatışma türleri, çatışma modelleri, çatışmanın sınırları, çatışmaya yol açan nedenler, çatışmanın sonuçları, çatışma ile başa çıkma yöntemleri, problem çözme yöntemleri, karar verme sürecindeki aşamalar, etkin kararlar ve çözümler için en uygun alternatifi seçmek ya da farklı çözüm ve öneriler getirmeyi öğreneceksiniz.

 

BELGE

Program sonunda yapılan değerlendirmede, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi logolu katılım belgesi verilir.


İlginizi çekebilir ...