Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Hakkımızda

BAUSEM Kimdir?

BAUSEM, gelişen ve değişen dünya koşullarında, birey ve kurumların yetkinliklerini geliştirerek, yeni yetenekler edinebilecekleri, kaliteli, sürekli ve ulaşılabilir programları yaşam boyu eğitimin hizmetine sunmaktadır.

Hayat boyu öğrenmeye açık her birey ve kurum için, çeşitli ve odaklı programlar hazırlayan BAUSEM, Bahçeşehir Üniversitesi'nin topluma açılan yüzüdür. Kurulmuş olduğu 2004 yılından itibaren toplumumuzda ekonomik canlılığı besleyen, iş gücü kalitesini yükselten, hedefli sertifika programları sunarak, değişen ihtiyaçlara cevap vermektedir. BAUSEM; genel katılıma açık programlar, kurumsal eğitimler, bireysel mesleki eğitimler ve konferanslar olmak üzere toplumdaki işgücünün; becerilerini, bilgisini ve ekonomik ilerlemesini geliştiren, kısa ya da uzun dönemli programlar sunar.

Eğitim, öğretim ve birey merkezli öğrenmede mükemmelliğe değer veren BAUSEM, katılımcıları ve iş ortaklarının yeteneklerinin değerlendirilmesi ve bilgi yolundaki ilerlemelerinde her zaman destekleyici bir unsur olmaktadır. Çağın getirdiği gereklilikleri iyi okuyarak buna uygun, profesyonel eğitmen kadroları ile iş birliği içinde olan BAUSEM, eğitimlerini tasarlanırken bireylerin iş ve kişisel yaşamlarına reel katkı sağlayacak bilgilere ulaşması amaçlanır.

BAUSEM büyüme ve gelişim yoluyla daha iyi bir yaşam arayanlar için, kaliteli, ulaşılabilir destekleyici ve güncel programlar sunan yenilikçi ve öncü bir yaşam boyu eğitim merkezidir.

Misyon

Misyonumuz, öğrenimini destekleyen, kişinin ilerlemesini ve başarısını artıran ve toplumumuzun işgücü ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli eğitim ve öğretim fırsatları sunmaktır.

Vizyon

BAUSEM olarak vizyonumuz; toplumumuzda ekonomik canlılığı besleyen, iş gücü kalitesini yükselten, kaliteli, sürekli ve yetkinlik arttıran programları bireylere ve kurumlara sunmaktır.

Neden?

BAUSEM'de tasarlanan programlarla profesyoneller; uzmanlık alanlarında gelişmeyi sürdürebilir, kariyeri hedefini değiştirebilir, interdisipliner öğrenmeyle tanışarak hiç keşfetmediği yaklaşımlarla tanışma olanağı bulabilir, değişim yolculuklarında yol arkadaşı olarak bizimle ilerleyebilirler.

Neler Var?

BAUSEM; genel katılıma açık programlar, kurumsal eğitimler, mesleki eğitimler ve konferanslar olmak üzere dört ana alanda faaliyetlerini sürdürür. Eğitimler konu bazında; hukuk, ekonomi, işletme, sağlık, iletişim, eğitim, bilişim, gastronomi, yabancı dil ve kişisel gelişim kategorilerinden oluşur.

Amaç

BAUSEM'de, bir uzmanlık alanının en önemli temsilcilerine ulaşarak, eğitimin herkesin en temel ihtiyacı olduğu yönündeki temel prensiple programlar hazırlanır. Eğitimler tasarlanırken, akademik bilginin yanı sıra, farklı sektörlerden uzmanlara programlarda yer verilmesi esas alınır, bireylerin iş ve kişisel yaşamlarına reel katkı sağlayacak bilgilere ulaşması amaçlanır.