Hakkımızda
BAUSEM KİMDİR?

Bahçeşehir Üniversitesi'nin yetişkinlere açılan yüzü olarak, yaşamboyu öğrenime ve profesyonel hayattaki gereksinimlere odaklanan BAUSEM, 10 yılı aşkın süredir düzenlediği sertifika programları, atölyeler, konferanslar ve seminerlerle örgün öğrenim sonrası gelişime katkı sağlar.

NEDEN?

BAUSEM'de tasarlanan programlarla profesyoneller; uzmanlık alanlarında gelişmeyi sürdürebilir, kariyeri hedefini değiştirebilir, interdisipliner öğrenmeyle tanışarak hiç keşfetmediği yaklaşımlarla tanışma olanağı bulabilir, değişim yolculuklarında yol arkadaşı olarak bizimle ilerleyebilirler.

NELER VAR?

BAUSEM; genel katılıma açık programlar, kurumsal eğitimler, mesleki eğitimler ve konferanslar olmak üzere dört ana alanda faaliyetlerini sürdürür. Eğitimler konu bazında; hukuk, ekonomi, işletme, sağlık, iletişim, eğitim, bilişim, gastronomi, yabancı dil ve kişisel gelişim kategorilerinden oluşur.

AMAÇ

BAUSEM'de, bir uzmanlık alanının en önemli temsilcilerine ulaşarak, eğitimin herkesin en temel ihtiyacı olduğu yönündeki temel prensiple programlar hazırlanır. Eğitimler tasarlanırken, akademik bilginin yanı sıra, farklı sektörlerden uzmanlara programlarda yer verilmesi esas alınır, bireylerin iş ve kişisel yaşamlarına reel katkı sağlayacak bilgilere ulaşması amaçlanır.

int(1)