Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Sıkça Sorulan Sorular

Online eğitimlerimiz Microsoft Teams programı üzerinden eşzamanlı (canlı) olarak gerçekleşmektedir.

Eğitime başlamadan önce MS Teams programını cihazınıza indirilerek yüklenmesi gerekmektedir.

Cep telefonunuzdan veya tabletinizden derslere katılmak için, cihazınıza yine MS Teams uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Microsoft Teams’i İndirin:
https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-365/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion

İlgili eğitim sayfasında" bireysel olarak başvur" seçeneğine tıklayarak ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. Eğitim başlamadan bir gün önce saat 17.30’a kadar bütün kayıtlarımız kapanmaktadır.

Sizin adınıza @bahcesehir.edu.tr uzantılı bir e-mail adresi açılarak, şifresi bizimle iletişim kurmuş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

office.com veya outlook.bahcesehir.edu.tr adresinden giriş yaparak şifrenizi yenilemeniz gerekmektedir.

Eğitim günü, eğitim saatinden 10-15 dakika öncesinde size iletilen e-posta adresi ve değiştirmiş olduğunuz yeni şifre bilgilerini kullanarak MS Teams üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Katılım Belgesi: Eğitim süresi 42 saatin altında olan tüm programlar için en az %80 devam koşulunun haricinde herhangi bir şart aranmamaktadır. Katılım Belgesi, Merkez Müdürü tarafından imzalanmaktadır.

 

Başarı Sertifikası: 42 saat ve üzeri programlarda, Başarı Sertifikasına hak kazanabilmek için en az % 80 devam koşulu ile eğitim sonunda gerçekleştirilen sınav ve/ya proje ödevinden geçer not alma (en az 70 puan) şartı aranmaktadır. Her iki şart sağlandığında; katılımcı, Başarı Sertifikası almaya hak kazanır. Başarı Sertifikası, Merkez Müdürü ve Rektör tarafından imzalanmaktadır.

 

Katılım Sertifikası: 42 saat ve üzeri programlarda, Katılım Sertifikasına hak kazanabilmek için en az % 80 devam koşulunu sağlayan ancak eğitim sonunda yapılan sınav ve/ya proje ödevinden geçer not alamayan (en az 70 puan koşulunu sağlamayan) / sınava girmeyen / proje teslim etmeyen katılımcılara, Katılım Sertifikası verilmektedir. Katılım Sertifikası, Merkez Müdürü ve Rektör tarafından imzalanmaktadır.

%80 devam şartını karşılamayan ve sınava girmeyen ya da proje teslim etmeyen kişilere Katılım Belgesi verilir.

Devam oranı %49 ve altında kalması halinde katılımcılara herhangi bir belge verilmemektedir.

Eğitim programlarının bir kısmı tamamen online bir kısmı ise hibrit olarak gerçekleştirilmektir. İlgilendiğiniz eğitimin nasıl yapılacağı eğitim sayfasında belirtilmiştir.

Üyelik ve kayıt gibi süreçlerde sorun yaşamanız halinde bausem@bau.edu.tr adresine mail atabilir ya da 0212 381 59 37 numaralı telefondan BAUSEM’e ulaşabilirsiniz.

Kayıt sayfamıza yükleyeceğiniz öğrenci belgesinin güncel tarihli ve belgede yer alan öğrencilik durumunun aktif öğrenci olması halinde %15 indirim uygulanacaktır. Öğrencilik durumu “Pasif Öğrenci” olan belgelerle ilgili indirim uygulaması bulunmamaktadır.