Micro MBA - ANTALYA
PROGRAM
DETAYLARI

01/02/2020
90 Saat
BAU Antalya Eğitim Merkezi
4,644 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

Programın hedefi, Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek yöneticilerin işletme alanındaki alt yapılarını güçlendirmek, onlara bu alanlardaki gelişmeleri izleyebilme ve uygulayabilme becerisi kazandırmak ve bu alanlarda liderlik yapabilme yeteneğini aşılamaktır. Micro MBA sertifika programını tamamlayan katılımcılar; program sonunda, bir işletmeye ait yönetimsel temelleri, pazarlama ve satış yönetimi, muhasebe sistemlerini, finansal yönetim sistemlerini ve işlemler yönetimi konularında bilgi ve becerilerini artırmış olacaklar

KİMLER İÇİN?

Micro MBA Programı; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da işletme ile ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek isteyen tüm öğrenciler için uygundur. Aynı zamanda işletme yüksek lisansı yapamamış fakat eksiklerini kısa programlarla tamamlamak isteyen yöneticiler ve yönetici adayları, firma müdürleri, kariyer planında işletme ile ilgili bir şeyler yapmak isteyen tüm katılımcılar bu programa başvurabilir.

SÜRE

90 saat / 7,5 hafta

Cumartesi / 9:30 – 16:30

Pazar / 9:30 - 16:30

 

ÜCRET

Peşin 4.644,00 TL (KDV Dahil)

Taksitli 5.108,40 TL (KDV Dahil)

 

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Programda; stratejik yönetim süreci, temel kavramlar, dış çevre analizi, iç çevre analizi, işletme stratejisi, marka kimliği ve kültürü, segmentasyon, marka konumlandırma ve marka stratejileri, markanın kurumsal çağrışımları, marka saadeti gibi konu başlıkları işlenir. Örgütsel davranış konularına bakış ve önemi, liderlik teorileri ve liderlik kavramı, motivasyon teorileri gibi terimlere de değinilecek.

BELGE

Program sonunda yapılan sınavda başarı gösteren ve yüzde 80 katılım şartını sağlayan katılımcılara Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü ve Sürekli Eğitim Merkezi Direktörü tarafından imzalı sertifika verilir.

BAU Antalya Eğitim Merkezi |

4,644 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...