Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Bireysel Eğitim Başvurusu
4,425 TL (KDV Dahil)
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi
İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı - 13/04/2019 1.Oturum Anketi
Eğitim Öncesi
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Eğitim Anında
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Anket Sonucu
Değerlendirmeleriniz Başarıyla İletildi.
Sertifikalarım başlığı altından belgenize erişim sağlayabilirsiniz.
Kapat
Eğitim İçeriği
Nöro Liderlik; Günümüzde ihtiyaç duyulan liderlik yetkinliklerini Nörobilimsel gelişmeler ışığına yeniden tanımlayan ve bunun sonucunda insan davranışlarının en etkin biçimde kurumsal hedeflerimiz için nasıl kullanılacağını öğrenmemize yardımcı olan yönetim bilimi içinde geliştirilmiş en yeni uygulamadır. Nöroliderlik yetkinliklerinin artırılması temelde kurumların içerisinde ki ekiplerin birbirini daha iyi anlamasını ve kurumsal sinerjinin arttırılması yoluyla her alanda ortaya çıkan sonuçların kurumun rekabet gücüne katkı yapmasını hedef alır. Nöro bilimsel çalışmaların ortaya çıkardığı yeni gerçekler klasik yönetsel anlayışımızın yukardan aşağı yapısını temelden sarsarak doğru bildiğimiz yanlışlar listesine her gün yeni eklemeler yapmaktadır. Özellikle günümüzün VUCA dünyasında etkin kararlar almak ve takımları yönetmek için Nöro bilimsel esaslara göre hazırlanan Nöro Liderlik eğitimlerinin iş performansına katkısı büyük olmaktadır.
Kimler İçin?
Liderlik yetkinliklerini günümüzün hızla değişen dünyasına uyumlu olmasını isteyen tüm yöneticileri ve yönetici adaylarını en güncel liderlik programına bekliyoruz.
Neler Öğreneceksiniz?
Nöro liderliğin odak noktası olan insan beynini, nasıl karar aldığımızı, duygularımızı yöneterek nasıl daha akılcıl kararlar alabileceğimizi, stresin kararlarımızı etkisi neler olduğunu, stresimizi nasıl yöneteceğimizi ve VUCA dünyasında nasıl etkin bir lider olacağımızı öğreneceğiz.
•Müdür ile Lider arasındaki farklar nelerdir?•Günümüzde değişen liderlik anlayışı•Stresimizi nasıl kontrol edip, odaklanmamızı arttırabiliriz.
•V(Volatile) Kaygan zeminde inovasyon ve hayal gücümüzü nasıl kullanırız?•U(Uncertanity) Belirsiz koşullarda ilham vererek farklı takımların işbirliği içerisinde çalışlarını nasıl sağlarız?•C(Complex) Günümüzün Kompleks dünyasında etkin performansla çalışan akılcıl düşünce yapısı nasıl geliştirip, farklı değişkenler ile bağlantıları kurmamızı sağlarız?•A(Ambiguity) Muğlak ortamlarda sezgisel yeteneklerimizi kullanarak nasıl daha çevik (agile) takımlar yaratabiliriz. Growth mindset & fixed mindset nedir? Nasıl kendimizi geliştirebiliriz?
Eğitim Tarihi / Süresi 29/01/2022
6 Saat / 1 Hafta
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 475 TL (KDV Dahil)
Eğitimi İncele
Bilgi Almak İstiyorum
İlginizi Çekebilecek Eğitimler