Nöropazarlama
PROGRAM
DETAYLARI

26/01/2019
12 Saat
BAU Beşiktaş
600 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

Hızla değişen pazar koşullarında tüketicilerin satın alma kararını nasıl aldığını anlamak şirketlerin başarıya giden yolda bir adım önde olmalarını sağlar. Bu noktada nörobilim , pazarlama ve satış alanlarında insan davranışlarını anlamada yeni bir yaklaşım getirir. Nöro pazarlama ve satış eğitimleri sayesinde  tüketicilerin satın alma kararlarını etkileyecek stratejilerin nasıl geliştirileceği net bir şekilde anlaşılacak ve sonuç olarak satış potansiyeliniz yükseltecektir. Bu eğitimde PRISM Brain Mapping uygulamalarına dayanılarak müşterilerin davranış eğilimlerini tanımlnır.

KİMLER İÇİN?

Kurumlarında en güncel yöntemler kullanılarak tüketici analizi yapılmasını isteyen yöneticiler, gerçek örneklerle nöromarketing’i yakından tanıyarak ekiplerine çalışma sistemlerine yeni bir bakış açısı eklemek isteyen pazarlama ve satış departmanları yöneticileri, kendilerini geliştirmek isteyen kurumların satış & pazarlama bölümleri çalışanlarının mesleki gelişimine katkı sağlayacak bir programdır.   

SÜRE

12 Saat / 2 Gün

Cumartesi / 9:30 - 16:30

Pazar / 9:30 - 16:30

PROGRAM ÜCRETİ

600 TL Peşin - 660 TL 4 Taksit

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu programda; tüketiciler satın alma kararlarını nasıl veriyor? Verdiğimiz kararlar ne kadar rasyonel? Duygu ve motivasyonun karar alma mekanizmasındaki yeri nedir? İnsan beyninin özellikleri nelerdir? Reklamlar beynimizin hangi bölgesini daha çok etkiliyor? Klasik pazarlama araştırmaları neden doğru sonuç vermiyor? Nöro pazarlama uygulama teknikleri nelerdir? sorularına yanıt bulacaksınız.

BELGE 

Program sonunda yapılan değerlendirmede, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi logolu katılım belgesiverilir. 

BAU Beşiktaş | Neşe ATEŞ SARUHAN

600 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...