Personel Özlük İşleri ve SGK Bordrolama - ANTALYA
PROGRAM
DETAYLARI

22/02/2020
14 Saat

486 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

İnsan kaynağı yönetiminde, Borçlar Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulamalarının birlikte değerlendirilmesi gerekir. Son iki yılda 4857 Sayılı İş Kanunu’nda yapılan değişiklikler, 6098 Sayılı Yeni Borçlar Kanunu’nun 01.07.2012 tarihinde yürürlüğe girmesi, iş yasalarında yapılması planlanan değişiklikler, kıdem tazminatı fonu, iş sağlığı ve güvenliği konularının ayrı bir yasa haline getirilmesi kavramları ile çalışma hayatında önemli yapısal değişimleri de zorunlu hale getirdi. Tüm yasal değişikliklere insan kaynakları yönetim sistemindeki tüm güncellemeleri bu program ile yakalayın.

 

KİMLER İÇİN?

İnsan kaynakları ve personel yönetimi konusunda kurumlarının altyapısını güçlendirmek isteyen firma sahipleri, insan yönetimi süreçlerinin doğru ve kanuna uygun bir şekilde yönetilmesini isteyen insan kaynakları yöneticileri ve çalışanları, kariyerini insan kaynakları alanında şekillendirmek isteyen ve pratik iş yaşamını deneyimlemek isteyen yeni mezunlar bu programda ihtiyaç duydukları donanımı ve güncel bilgileri edinebilir.


SÜRE

14 saat / Cumartesi - Pazar / 9.30 - 17.30 Pazar / 9.30 - 17.30

 

PROGRAM ÜCRETİ

450,00 TL Peşin / 495,00 TL Taksitli (4 Taksit)


NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

İş yasaları ile özlük işleri uygulamaları ve sigorta ve bordro uygulamaları olmak üzere iki modülden oluşan programda; insan kaynakları yönetimi ve fonksiyonları, iş sözleşmeleri ile kıdem ve ihbar tazminatları,etkin dokümantasyon hazırlanması, iş sözleşmesi çeşitleri, yapılması ve hükümleri, personel özlük dosyası düzenleme gerekleri ve belgeler, iş sözleşmesi ve ödeme şekillerine göre bordro hesabı konularına yer verilir.

 

 

BELGE

Program sonunda yapılan değerlendirmede, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi logolu katılım belgesi verilir. 

486 TL
KDV Dahil


İlginizi çekebilir ...