Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Bireysel Eğitim Başvurusu
4,425 TL (KDV Dahil)
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi
İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı - 13/04/2019 1.Oturum Anketi
Eğitim Öncesi
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Eğitim Anında
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Anket Sonucu
Değerlendirmeleriniz Başarıyla İletildi.
Sertifikalarım başlığı altından belgenize erişim sağlayabilirsiniz.
Kapat
Eğitim İçeriği
Sosyal girişimcilik son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız, birçoğumuz için oldukça yeni ve neredeyse mistik bir terim. “Sosyal Girişimcilik” eğitiminde, özel sektör, sivil toplum kuruluşları ve devlet sektörünün kesişim noktasında bulunan sosyal girişimcilik dünyasını daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.Dersin sonunda sosyal girişimcilik felsefesiyle tanışmış ve Dünya’daki iyi örnekleri incelemiş, sosyal girişim düşünce yapısını ve yöntemlerini kişisel yaşamında veya firmasında kullanabilecek ve hayalinizdeki sosyal fayda fikrini hayata geçirmek için gerekli teknik becerileri kazanmış olacaksınız.
Kimler İçin?
Sosyal fayda fikirlerini hayata geçirmek isteyenler. Kapasite ve teknik becerilerini artırmak isteyen sosyal girişimciler. Sosyal girişimciliği merak eden profesyoneller ve amatörler. Yaşadığı toplumda değişiklik yaratmak isteyen herkes.
Neler Öğreneceksiniz?
1.Sosyal girişimcilik nedir ve ne işe yarar?2.Sosyal girişimciliğin ana felsefesi nedir?3.Sosyal girişimci hangi yöntemleri kullanır?4.Dünyada ve Türkiye’de örnekleri nelerdir?5.Sosyal girişim firmalarının normal firmalardan farkları nelerdir?6.Sosyal girişimcilerinin normal girişimcilerden farkları nelerdir?7.Kimler sosyal girişimci olabilir?
Kazanımlar
Eğitimin sonunda öğrenci; sosyal girişimcilik felsefesiyle tanışacak ve Dünya’daki iyi örnekleri inceleyecek, sosyal girişim düşünce yapısını ve yöntemlerini kişisel yaşamında veya firmasında kullanabilecek ve hayalin sosyal fayda fikrini hayata geçirmek için gerekli teknik becerileri kazanacaktır. Öğrencilerden proje gruplarına ayrılarak kendi seçtikleri sosyal girişim projesini yatırımcı sunuma hazır hale getirmeleri ve projelerini sunmaları istenecektir.
Belge
Program sonunda yapılan proje sunumu değerlendirmesi ve çoktan seçmeli sınavda aracılığıyla, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara sertifika / katılım belgesi verilir.
1.Misyon ve Para Dengesi2.Mantık Modeli3.İşletme Modeli Tuvali4.Sürdürülebilir İş Modelleri5.Sosyal Girişimlerde Finans Yönetimi6.Risk Analizi7.Sosyal Etki Teorisi8.Sosyal Girişimcilikte Dizayn Düşüncesi ve İnovasyon9.Hikaye Anlatımı ve Etkili Sunum Teknikleri10.Sosyal Etki Ölçümlemesi11.“Scaling” İşletmelerin Genişletilmesi
Şu an takvimlendirilmiş bir eğitim bulunmamaktadır. Buraya tıklayarak eğitime ön başvuru yapabilirsiniz.
Bilgi Almak İstiyorum
İlginizi Çekebilecek Eğitimler