Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen
Ceren Çetin Asdemir Diyetisyen, Psikolog, GAPS & PNI Terapisti

Ceren Çetin Asdemir, 1994 yılında İzmir’de doğmuş, ilk ve orta öğretimini Antalya’da tamamlamıştır. 2016 Yılında Yeditepe Üniversitesi “Beslenme ve

Diyetetik” bölümünden mezun oldu. Yine aynı üniversitenin “Psikoloji” bölümünden, çift ana dal programı kapsamında 2017 yılında mezun oldu. Psikoloji lisans eğitiminin son senesini Kanada’da St.Francis Xavier University’de tamamladı.

Mezuniyetinin ardından Dyt. Yeşim Temel Özcan’ın ekibinin ilk üyesi olarak çalışmaya başladı. Bu kapsamda İstanbul Memorial Wellness ve Yeşim Temel Özcan Beslenme Danışmanlığı’nda dönüşümlü olarak danışan kabul etmeye başladı. Aynı zamanda Novartis ve Abbott İlaç grubu başta olmak üzere pek çok kurumda, kurumsal beslenme danışmanlığı uygulamalarına devam etti. 2017 Yılından bugüne, bu klinik ve kurumlarda hizmet veremeye devam etmektedir. 2018 yılında “GAPS Praktisyeni Sertifika Programı” ’nı tamamlayarak GAPS Diyetisyeni unvanını kazandı. Yine 2018-2019 yılları arasında Hollanda merkezli Natura Foundation tarafından verilerin bir bütüncül tıp öğretisi olan “PNI (Psikonöroimmunoloji)” Eğitimini tamamlayarak PNI Terapisti olarak mesleğini icra etmeye devam etti.

2019 yılında Fonksiyonel Tıp Platformu tarafından verilen “Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği” eğitimini tamamlamış ve bu platformun ilk mezunları arasında yer almıştır. Hali hazırda ağırlıkla bu alanda çalışmakta ve otoimmün – kronik hastalıklar için beslenme tedavisi planlamaktadır.

2022 yılında halen devam etmekte olan uluslararası akredite “Transaksiyonel Analiz Terapi Eğitimleri” ’ne başlamış ve halen devam etmektedir. Ceren Çetin Asdemir, Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD) üyesi ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Derneği kurucu üyesi ve başkan yardımcısıdır.

 

Fonksiyonel Beslenme ve Detoks Sertifika Programı