Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen
Gonca Yarımer Wellness Direktörü

Gonca, Fonksiyonel Tıp Wellness Koçu (IFC sertifikalı) ve Türkiye ve Tayland'daki TheLifeCo Wellbeing merkezlerinin Wellness Direktörüdür. Ankara'da Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra New York'ta Film, İletişim ve Medya Çalışmaları alanında yüksek öğrenimine devam eden Gonca, uzun yıllar yapım şirketlerinin özellikle kültürel farklılıklar ve insan ilişkileri üzerine odaklanan projelerinde hem sunucu hem de yapımcı olarak yer aldı.

Gonca'nın bütünsel sağlık dünyasıyla ilk tanışması, Amerikan yerlilerinin otantik ve bütünsel yaşam tarzlarına odaklanan bir belgesel yapımıyla oldu. Bu projenin ardından, onların özel "Şifa İnzivaları "na davet edildi ve birçok oruç/şifa programına birlikte katılmaktan memnuniyet duydu. Derinden etkilendikten ve ilham aldıktan sonra, bütünsel şifa anlayışını desteklemek için ''Temel ve İleri Düzeyde Teta Şifası'' ve ''Usuki Reiki 1 ve 2 sertifikaları'' gibi ilgili eğitimleri takip ederek kişisel şifa yolunu geliştiren Gonca, bitki bazlı beslenme diyetleri ve arınma programlarının yanı sıra "Türk Psikolog ve Psikiyatristler Derneği" aracılığıyla sunulan "Temel Bilişsel Psikoloji" ve "Beden Dili" gibi spesifik özel online programlar ve Nevşah Fidan ile kişisel olarak "Mucize Nefes Çalışması Kursu"nu tamamladı.

2013 yılında İstanbul'da Yaşam Akademisi'nden ''Yaşam Koçluğu Sertifikası''nı aldı, bir sonraki yıl Kalyoncu Üniversitesi ve İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde eş zamanlı olarak hem uyuşturucu-alkol hem de gıda ile ilgili ''Bağımlılık Önleme Danışmanlığı Sertifikası''nı aldı. 2014 yılında TheLifeCo ailesine katıldı ve şu anda Türkiye ve Tayland merkezlerinde Wellness Direktörü olarak görev yapıyor, TheLifeCo misafirlerine danışmanlık yapıyor ve bütünsel iyi olma yolculuklarında TheLifeCo'nun programlarını denetliyor ve yönetiyor. Aynı zamanda şirket için "İçerik Yöneticisi", "Yeni İşe Alım Eğitmeni" ve "Konuşmacı" görevlerini de yürütmektedir.

Fonksiyonel Beslenme ve Detoks Sertifika Programı