Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen

Gülyan Kabaş, Bulgaristan’da doğdu. 1989 yılındaki zorunlu göç döneminde Türkiye’ye geldikten sonra eğitimine yeni bir dilde, yeni bir kültürde, yeni bir çevrede devam etti. Üniversite eğitimini Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladı. İş yaşamına henüz öğrencilik dönemlerinde çocuklarla çalışma fırsatı bulduğu okullar ve danışmanlık merkezlerinde başladı. Bir süre sonra insan kaynakları alanına geçiş yaparak otomotiv, inşaat, akaryakıt, perakende gibi çeşitli sektörlerde hizmet verdi. Birçok kuruluşta İnsan Kaynakları süreçlerinin stratejik yapılanmasında çeşitli projeler yürüttü. Diğer yandan psikolojik destek süreçlerinde aldığı eğitimleri de sürdürmüştür. Aile danışmanı, profesyonel koç gibi çeşitli unvanları da yine bu eğitimler kapsamında almış, bu bağlamda hizmet vermeyi de sürdürmektedir. Cesitli üniversitelerin farklı platformlarında egitmen olarak gençleri desteklemeyi onceliklendirmektedir.

“Ömür boyu öğrenen ve paylaşan olma” misyonu ile kurumsal ve bireysel çapta bir profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

Eğitim verdiği konular yönetim, insan kaynakları, kişisel gelişim ve psikoloji çatısı altında toplanmaktadır. Bu kapsamda Zihnin Efektif Kullanımı, Stratejik Yönetim, İnsan Kaynaklarında Gelecek Trendler, Hikaye Anlatarak Liderlik Etmek, Yetenek Yönetimi, Fasilitasyon, Liderlerin Yeni Ajandası, İş Yaşamında Duyguların Yönetimi, Örgütsel Davranış, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışan Markası Geliştirme, İş Yaşamında Transaksiyonel Analiz verdiği eğitimlere örnektir. 

Eşiyle beraber paylaştığı seyahat tutkusu yeni kültürler ve tarihi mirası tanımasına katkı sağlamaktadır. Yazmak, insanı tanıma merakıyla harmanlanmış kitaplarına aracılık etmektedir. Güçlü Soru Sorma, Kendini İfade Etmenin 125 Yolu, Anlayarak Hızlı Okuma kitaplarının yazarlarından biri, Büyüyünce Değil Şimdi Anlatın kitabının da yazarıdır.

Sürdürülebilir tarım, bağcılık, journaling, yağlı boya resim yapmak ilgi ve uğraşları arasındadır. 

Hikaye Anlatarak Liderlik Etmek

11 Aralık 2021

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı

84 Saat / 7 Hafta

11 Aralık 2021

Liderlik ve Etkin Yöneticilik

66 Saat / 5,5 Hafta

8 Ocak 2022

Micro MBA

90 Saat / 7,5 Hafta

Online

Örgütsel Davranış

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi

Stratejik Yönetim