Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen

2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2008 yılında University of East London’da (Uluslararası İşletme-MBA) Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde doktora eğitimini bitirdi.

RAVELLİ GÖMLEK’te Üretim Mühendisi olarak 6 ay çalıştı. Burada zaman etdüdü ve 5S çalışmaları yürüttü.

TREXTA’da (Nokia’nın uluslararası tedarikçisi) 1 yıl Kalite Kontrol Müdür Yardımcısı olarak Yalın Üretim teknikleri ve Yalın 6 Sigma tekniklerini uyguladı.

ARK PRES’te (Otomotiv sektöründe emniyet kemerleri üreticisi) 1 yılı aşkın süre Üretim ve Üretim Planlama Müdürü olarak çalıştı. Bu sürede IATF 16949 için gerekli olan FMEA, APQP, MSA ve PPAP alanlarında çalışmalar yürüttü. Yalın üretim teknikleri ve zaman etüdü çalışmaları uygulamalarıyla verimlilik artırmayı yönetti. Yalın 6 Sigma tekniklerini uyguladı. ERP sisteminin kurulması çalışmalarını yönetti. TÜBİTAK’ta 4 yıla yakın danışman olarak Süreç Yönetimi ve Risk Yönetimi projelerini yönetti. Süreç iyileştirme çalışmalarında proje yöneticisi olarak görev aldı.

TÜBİTAK adına; Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı, Ahi Evran Üniversitesi, Enerji Piyasası Denetleme Kurulu, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ve Doğu Anadolu Projesi (DAP) süreç yönetimi ve süreç iyileştirme danışmanlığı yaptı. Aynı zamanda, Stratejik Planlama, Yalın 6 Sigma, Süreç Yönetimi, Risk Yönetimi ve Problem Çözme Teknikleri konularında birçok kuruma eğitimler verdi.

ARRAY’da (Mobilya sektöründe ray üreticisi) 1 yılı aşkın süre Üretim Müdürü olarak yalın üretim araçlarını kullandı. Bulanık Mantık ve Çok Kriterli Karar Verme Teknikleri alanında da çalışmalar yürüttü.

Danışmanlık yaptığı diğer firmalar: Aksa Akrilik Kimya, Alpin Çorap, Bahariye Mensucat, Bahariye Halı, Burdur Şeker Fabrikası, Coats, Creavit, Çolakoğlu Metalurji, Eczacıbaşı Monrol, Eko Sinerji, Enerjisa, Etel Rubber, Eti Gıda, Fenese Kalıp, Ford Otosan, GCA Gürallar, Honda, Hyundai, İstinye Üniversitesi, Keramica, Knauf Insulation, Kordsa, Lindsay, Mefa Endüstri, Nephrocan, Pelsan Tekstil, Pic Sensör, Pilot Taşıt, PFW Havacılık, Simfer, Sumitomo, Tai-Tusaş, Ted Üniversitesi, Tezel Lojistik, Teknopro, TPI Composites, Tüpraş, Türk Traktör, Uludağ İhracatçı Birlikleri, Yataş, Yıldız Kalıp. Yalın Üretim Teknikleri,

Yalın 6 Sigma, Süreç Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik Planlama, Balanced Scorecard, Analitik CRM, Veri Madenciliği, İş Etüdü ve Çok Kriterli Karar Verme Teknikleri uzmanlık alanlarıdır. Bu alanlarda, 50’nin üzerinde uluslararası ve ulusal akademik makale ve yayın yazdı. Tübitak Uluslararası Yayın Teşvik ödülü kazanmıştır.

Üretim ve finans sektörlerinde, Yalın 6 Sigma Karakuşak projelerini başarı ile tamamladı. Yalın 6 Sigma Karakuşak olarak ekip üyelerine eğitimler verdi.

Yalın Altı Sigma Yeşil Kuşak