Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen
Vildan Kabataş Çelik Diyetisyen, Fonksiyonel Tıp, GAPS & PNI Terapisti

Vildan Kabataş Çelik, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur.

2013 Yılında Bilim Üniversitesi “Beslenme ve Diyetetik” bölümünden mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından Zone Health Central, Besin İntölerans Testi Merkezi ve sonrasında İstanbul Memorial Wellness ‘ta çalışmaya başladı.

Şuan ise ekibinde yer aldığı Yeşim Temel Özcan’ın Beslenme Danışmanlığı’nda ve kendi danışmanlık merkezinde dönüşümlü olarak danışan kabul etmekte. Aynı zamanda Novartis İlaç grubu başta olmak üzere pek çok kurumda, kurumsal beslenme danışmanlığı uygulamalarına devam etmekte. 2013 Yılından bugüne, bu klinik ve kurumlarda hizmet veremeye devam etmektedir.

2019 yılında “GAPS Praktisyeni Sertifika Programı” ’nı tamamlayarak GAPS Diyetisyeni unvanını kazandı. Yine 2019-2021 yılları arasında Hollanda merkezli Natura Foundation tarafından verilerin bir bütüncül tıp öğretisi olan “PNI (Psikonöroimmunoloji)” Eğitimini tamamlayarak PNI Terapisti olarak mesleğini icra etmeye devam etti.

2019 yılında Fonksiyonel Tıp Platformu tarafından verilen “Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği” eğitimini tamamlamış ve bu platformun ilk mezunları arasında yer almıştır. Hali hazırda ağırlıkla bu alanda çalışmakta ve otoimmün – kronik hastalıklar için beslenme tedavisi planlamaktadır.

Vildan Kabataş Çelik, Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD) üyesi ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Derneği kurucu üyesi ve Genel Sekreteridir.

 

Fonksiyonel Beslenme ve Detoks Sertifika Programı