Banner

Toplam Deneyim ve Multiverse

Toplam Deneyim ve Multiverse

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Course Content
Sıradanlığın ötesine geçerek, Toplam Deneyim (Total Experience) dünyasına adım atacağınız bu eğitim ile, kullanıcı deneyimini sadece ürün veya hizmetle sınırlamayarak, etkileşimin tüm yönlerini öğrenecek ve bunları bir bütün olarak kullanmanın yöntemlerini öğreneceksiniz. Multimedya, teknoloji ve insan etkileşiminin kesişiminde kullanıcılarınıza unutulmaz bir yolculuk sunmak ile beraber; her dokunuşun, her tıklamanın bir hikayesi olduğunu keşfederek müşterilerinizle etkileşiminizi sadece bir deneyimden öteye taşıyacaksınız.
Geleceği yeniden şekillendirmek için Multiverse vizyonunu keşfedecek ve farklı boyutları içine alan bu eğitim ile iş dünyasını daha geniş bir bakış açısıyla kavramanıza olanak tanıyacak ve farklı sektörlerden, kültürlerden ve disiplinlerden ilham alarak çeşitliliği kullanmayı ve yaratıcılığınızı beslemenin yöntemlerini öğreneceksiniz. Multiverse, sınırları kaldırarak yenilikçi çözümler üretmenizi sağlayacak ve size çok boyutlu düşünme becerisi kazandıracak olup aynı zamanda dijital bir dünya deneyimi ile iş dünyası deneyimini harmanlamanızı sağlayacaktır.
Document
Programın tamamına katılan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü ile Istanbul Institute® Müdürünün imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir.Eğitimle İlgili Önemli Hususlar:

Eğitimin planlanan tarihte başlaması için gerekli asgari katılımcı sayısını belirleme yetkisi Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Istanbul Institute®' de olup; katılımcı yetersizliği nedeniyle eğitimleri iptal etme ve/ya ileri bir tarihe erteleme hak ve yetkisine sahiptir. BAUSEM ve Istanbul Institute® erteleme ve iptal kararını, programın başlama tarihinden iki gün öncesine kadar katılımcılara yazılı olarak bildirir.


BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
Course Date 02/12/2023
Course Duration 3 Saat
Location BAUSEM Online
Course Price 450 TL (VAT Included)

Eğitim kayıtları 07/11/2023 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Get Information
Değerlendirme Anketine Katıl.
Related Courses