Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Bireysel Eğitim Başvurusu
4,425 TL (KDV Dahil)
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi
İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı - 13/04/2019 1.Oturum Anketi
Eğitim Öncesi
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Eğitim Anında
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Anket Sonucu
Değerlendirmeleriniz Başarıyla İletildi.
Sertifikalarım başlığı altından belgenize erişim sağlayabilirsiniz.
Kapat
Eğitim İçeriği
Günümüzde tüm kuruluşlar zorlu bir rekabet ortamı içinde gelişimlerini ve devamlılıklarını sürdürmek zorunladırlar. Yöneticilerin küresel rekabet ortamında başarı sağlayabilmeleri için sürekli bir değişime ve yeniliğe açık olmaları gerekmektedir. Programda yöneticilerin sahip olması gereken yönetsel yetkinliklerinin gelişime açık yanlarını saptamaları ve gelişim planı oluşturmalarına katkı sağlamak amaçlanmaktadır. Katılımcılar bu programda, işlerimizi geliştirmekte hepimize yardımcı olan evrensel bir yönetim anlayışı olduğuna inandığımız EFQM Modeli’ ni daha yakından tanıma fırsatı bulacaklarNELER ÖĞRENECEKSİNİZ?Programda; EFQM Modeli, Stratejik Yönetim, Kurumsal Performans Yönetimi, Liderlik ve Yöneticilik Becerileri, Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi ve İyileştirilmesi, Etkili İletişim Becerileri, Değişim Yönetimi, Kurumsal Risk Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri, Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetlerinin Etkili Yönetimi, Dijital Pazarlama, Yenileşim (İnovasyon), Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi konularında bilgi aktarılacaktır.PROGRAMIN HEDEFLERİBütünsel bakış açısı ile kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmeyi hedefleyen yenilikçi ve çağdaş yönetici/yönetici adaylarını çalışma hayatına kazandırmakYöneticilerin işlerini sürekli gelişme anlayışıyla yürütmelerini sağlamakYöneticilerin sahip olması gereken yönetsel yetkinliklerinin gelişime açık yanlarını saptamaları ve gelişim planı oluşturmalarına katkı sağlamak PROGRAMIN FORMATIProgram 72 saat /12 haftada tamamlanacaktır. Derslerin yanı sıra deneyim paylaşım toplantıları ve EFQM Mükemmellik Modeli ödüllü bir firmaya teknik gezi düzenlenecektir. Katılımcılar program konuları çerçevesinde bir proje konusu belirleyecek ve program sonunda projelerini jüriye sunmaları beklenecektir. Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır.
Kimler İçin?
Kuruluşun sürekli başarısını sağlayacak biçimde, küresel rekabeti kavrayan ve çalıştıkları kurumların rekabet gücünü yükseltmeyi hedefleyen tüm yönetici ve yönetici adayları için tasarlanmıştır.
Belge
Program sonunda yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü, Sürekli Eğitim Merkezi Direktörü ve KalDer Yönetim Kurulu Başkanı tarafından imzalı sertifika verilir.
Bilgi Almak İstiyorum
İlginizi Çekebilecek Eğitimler