Adres : - Türkiye

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2009 yılında mezun olan Didem Aral, 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Mini MBA eğitimini tamamlamıştır. Mezun olduğu tarihten itibaren sekiz yıl boyunca birçok farklı sektörden müvekkillere hizmet verdikten sonra, 2017 yılında Güler & Aral Hukuk Bürosu’nun kurulmasında kurucu ortak olarak yer almıştır.
Hukuk fakültesinden mezun olduğu tarihten itibaren İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzmanlaşarak kariyerinde ilerlemiştir. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile İSG Mevzuatından doğan dava ve uyuşmazlıklar alanında bireysel ve kurumsal müvekkillere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bireysel ve toplu İş Hukuku’nun tüm alanlarında gerek dava gerekse danışmanlık çerçevesinde derin tecrübeye sahiptir.
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatından doğan dava dosyalarında, Yargıtay kararları ve mevzuat çerçevesinde araştırma yaparak birçok davanın lehe sonuçlanmasına katkıda bulunmuştur.
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları hakkında değişen yasal düzenlemeler, mahkeme kararları ve Yargıtay içtihatları ile ilgili bilgilendirmeler yapmakta ve mevzuata ilişkin makaleler yazmaktadır. Türkiye’nin önde gelen şirketlerine İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatından kaynaklanan konularda eğitim vermektedir.