Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen

Necil Beykont, Kadıköy Anadolu Lisesinden sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinden Lisans ve Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans dereceleri ile mezun oldu. İkinci Yüksek Lisans diplomasını ABD Indiana Üniversitesinden MBA programını tamamlayarak aldı. Uluslararası satış, ticaret ve temsilcilik konularında dünyaca tanınmış çok uluslu firmalarda 14 yıl çalıştı. Bu çalışma döneminde ABD, Batı Avrupa, Uzak Doğu ve Japonya ile Türk firmaları arasındaki ticari faaliyetleri gerçekleştirerek önemli deneyimler kazandı.

ABD, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında varlık göstermesine katkıda bulunduğu Türk firmalarında yöneticilik yaptı. Bu ülkelerdeki yoğun iş gezilerinde satış, pazarlama ve ihale süreçleri konularında çalışarak uluslararası iş müzakerelerini yönetti.

Yirmi yılı aşkın profesyonel deneyiminin tamamını uluslararası platformlarda edinen Necil Beykont, 2005 yılından bu yana kendi hazırladığı eğitimleri kurumsal katılımcılara vermekte ve uluslararası ticaret ve yönetim danışmanlığı yapmaktadır. 2009 ve 2010’da İstanbul Bilgi ve Bahçeşehir Üniversitelerinde müzakere derslerinin başlamasını sağladı. Kurumsal eğitimlerine ilaveten halen Bahçeşehir Üniversitesi’nin Öğretim Görevlileri arasındadır. “Kazandıran Müzakere” kitabının yazarıdır. (Kuraldışı yayınları, Ekim 2020)k

İngilizce İş Yazışmaları Atölyesi

Kazandıran Müzakere Becerileri