Banner

Bilim Tarihi Sertifika Programı

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Bu eğitim Bilim Tarihi disiplinini tanıtmayı amaçlamaktadır. Tarih öncesi dönemlerden 20. yüzyıla kadar uzanan bir süreçte, farklı uygarlıkların bilim ve teknoloji tarihine katkılarını tartışmayı hedeflemektedir.Her hafta işlenecek konular belirli metodoloji tanıtımı ve disiplin eleştirisi içermektedir. Eğitimin genelinde coğrafyalar arasında kronolojik veya tematik yolculuklar yapmak yerine Bilim Tarihi disiplini içerisinde bir yolculuk yapılması hedeflenmektedir.
Kimler İçin?
Bilim tarihine ilgi duyan her yaştan yetişkin programı takip edebilir.
Süre
42 Saat / 7 Hafta
Cumartesi günleri 09:30-16:30
Neler Öğreneceksiniz?
Katılımcılar bilim tarihi disiplini bünyesindeki tartışmalar hakkında temel seviyede fikir edinebilecek, bu alandaki literatürü tanıyarak ve derslerde tartışarak bu alandaki edindikleri bilgi birikimlerini derinleştireceklerdir.
Belge
Program sonunda yapılan proje bazlı değerlendirme veya çoktan seçmeli sınav aracılığıyla, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 80 katılım şartını karşılayan adaylara sertifika verilir.

ÖNEMLİ NOT: BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
Eğitim Tarihi 07/10/2023
Süresi 42 Saat / 7 Gün / 7 Hafta
Lokasyon Online
Eğitim Ücreti 4.250 TL (KDV Dahil)
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler