Banner

Bilim Tarihi Sertifika Programı

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Course Content
Bu eğitim Bilim Tarihi disiplinini tanıtmayı amaçlamaktadır. Tarih öncesi dönemlerden 20. yüzyıla kadar uzanan bir süreçte, farklı uygarlıkların bilim ve teknoloji tarihine katkılarını tartışmayı hedeflemektedir.Her hafta işlenecek konular belirli metodoloji tanıtımı ve disiplin eleştirisi içermektedir. Eğitimin genelinde coğrafyalar arasında kronolojik veya tematik yolculuklar yapmak yerine Bilim Tarihi disiplini içerisinde bir yolculuk yapılması hedeflenmektedir.
For Who?
Bilim tarihine ilgi duyan her yaştan yetişkin programı takip edebilir.
Course Duration
42 Saat / 7 Hafta
Cumartesi günleri 09:30-16:30
Course Content
Katılımcılar bilim tarihi disiplini bünyesindeki tartışmalar hakkında temel seviyede fikir edinebilecek, bu alandaki literatürü tanıyarak ve derslerde tartışarak bu alandaki edindikleri bilgi birikimlerini derinleştireceklerdir.
Document
Program sonunda yapılan proje bazlı değerlendirme veya çoktan seçmeli sınav aracılığıyla, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 80 katılım şartını karşılayan adaylara sertifika verilir.

ÖNEMLİ NOT: BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
Course Date 07/10/2023
Course Duration 42 Saat / 7 Gün / 7 Hafta
Location Online
Course Price 4.250 TL (VAT Included)
Get Information
Değerlendirme Anketine Katıl.
Related Courses