Banner

Güçlü Marka Yaratmak

Güçlü Marka Yaratmak

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Course Content
Bu eğitimde güçlü ve sürdürülebilir marka olmak için önemli noktalara değinilecektir. Katılımcılar, hem kişisel marka hem de kurum markasını oluştururken hangi adımlar atılacak ve dikkat edilecek unsur ile ilgili bilgi edineceklerdir. Bununla birlikte sürdürülebilir bir marka olmak için de neler yapılması gerektiği konusunda farkındalık sahibi olacaklardır.
For Who?
-En az lisans mezunu olanlar
-İşletme alanındaki altyapılarını güçlendirmek isteyen şirket sahipleri, tüm kademe yönetici ve yönetici adayları
Document
Eğitimin tamamına katılan katılımcılara Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü ile Istanbul Institute® Müdürünün imzası olacak şekilde "Katılım Belgesi" verilecektir.


Eğitimle İlgili Önemli Hususlar:

Eğitimin planlanan tarihte başlaması için gerekli asgari katılımcı sayısını belirleme yetkisi Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Istanbul Institute®' de olup; katılımcı yetersizliği nedeniyle eğitimleri iptal etme ve/ya ileri bir tarihe erteleme hak ve yetkisine sahiptir. BAUSEM ve Istanbul Institute® erteleme ve iptal kararını, programın başlama tarihinden iki gün öncesine kadar katılımcılara yazılı olarak bildirir.


BAUSEM olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince ses ve görüntü kaydınız başta olmak üzere kişisel verilerinizin gizliliğini korumak amacıyla eğitimlerimizi kayıt altına almamaktayız.
• Marka Nedir?
• Marka Birleşenleri
• Marka Vaadi
• Marka konumlandırma
• Hedef Tüketici Tanımı
• Marka Kişiliği
• Marka Stratejisi
Course Date 01/06/2024
Course Duration 6 Saat / 1 Gün
Location
Course Price 1.080 TL (VAT Included)
Get Information
Değerlendirme Anketine Katıl.
Related Courses