Banner

.Net Core Identity Eğitimi

.Net Core Identity Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Bu eğitimde C# dilini kullanarak web uygulamalarının olmazsa olmazı Kimlik/Oturum işlemlerini Net Core Identity ile gerçekleştireceğiz. Cookie Authentication ve Token Based Authentication (JWT) konularını bu eğitimde işleyeceğiz. Böylelikle uygulamaların güvenliğini sağlamış olacağız.

Bilişim sektöründe yer almayı hedefleyen öğrenci ve mezunlar, bu dilde kendisini geliştirip uzmanlaşmak isteyen ve kariyerini bilişim sektöründe ilerletmek isteyenlerin tercih edebileceği bu eğitimde, C# dilini kullanarak web uygulamalarının olmazsa olmazı Kimlik / Oturum işlemlerini .Net Core Identity ile gerçekleştirilecektir. Ayrıca Cookie Authentication ve Token Based Authentication (JWT) ile uygulama güvenliği üzerine çalışmalar yapılacaktır.

Sektör tecrübesi yüksek uzman eğiticiler tarafından yapılacak online eğitimde katılımcılar, alacakları teorik bilginin yanında edinecekleri uygulama deneyimi ile özelleştirilmiş ve hedefe yönelik bir eğitim alırlar.
Kimler İçin?
Bu eğitime katılabilmek için ön koşul olarak aşağıdaki eğitimin tamamlanması gerekmektedir.

.Net Core MVC Eğitimi
Süre
16 Saat
Belge
%80 devam koşulunu sağlayan katılımcılara, eğitim sonunda gerçekleşecek olan sınavda başarılı olmaları durumunda, .Net Core Identity Eğitimi adı altında Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğü ve Wissen Akademie tarafından onaylı resmi bir sertifika verilecektir.

Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.
Eğitim Tarihi / Süresi 19/09/2020 - 16 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 300 TL (KDV Dahil)
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler