Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen

Eğitmen, Fatma Meriç Demirel

 

Fatma Meriç Demirel, kurumsal yapıların farklı departmanlarında uzun seneler yönetici pozisyonunda çalıştı. Profesyonel yaşamı boyunca; çalışan memnuniyeti, bağlılığı ve iletişimi araştırmalarında liderlik yaptı, sonuçları analiz edip iş planları oluşturdu. Kalite uygulamalarını iyileştiren, öneri ve şikâyet yönetimi performansını geliştiren süreçleri tasarladı. Müşterileri segmente etti, yeni portföyler için kampanya ve satış stratejileri hazırladı. Çalışanlara yönelik eğitim ve koçluk organizasyonları planlayıp uyguladı. İnsan Kaynakları departmanıyla işe alım, yerleştirme ve oryantasyon süreçlerinde ortak çalışmalar yaptı. Koç Holding ile inovasyon, fikri haklar ve patent projelerinde yer aldı. Müşteri deneyimi ve müşteri sadakati konusunda proje bazlı pek çok programı yürüttü. Yapı Kredi Bankası, Quality&Customer Satisfaction Manager pozisyonunda kurumsal iş yaşamını tamamladı. Fatma Meriç Demirel, bireysel ve kurumsal gelişimler için eğitim danışmanı olarak çalışmalarına özel kuruluşların yanı sıra;

Türkiye Kalite Derneği, Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, Finansal Kurumlar Birliği, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İMMİB Maden ve Metaller Birliği’nde devam etmektedir.


Koçluk çalışmalarını her dönemde aktif bir şekilde sürdürürken, Foundations of Professional Coaching, Coaching in the Context of Work, Moving Toward Artful Coaching programlarını tamamladı. TTI Success Insights ölçme, değerlendirme ve gelişim araçları uzmanıdır. ÇYDD ve ICF projeleri Gençlerle Elele programında üniversite öğrencilerine kariyer koçluğu yapmaktadır. Adler Central Europe üniversiteliler programı ve Dreamstalk ile Dreamcoaching koçluk çalışmaları vardır. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Öğretmen Akademisi Vakfı ve Aiesec ile projeler yürütmektedir.


Yayımlanmış kitapları olan ve çeşitli dergilerde yazan eğitmen iki çocuk annesidir. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi Bilimler Uluslararası İlişkiler bölümünde, yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yapmıştır.

 

18 Aralık 2021

İlişki Yönetimi ve Etkili İletişim

3 Saat / 1 Hafta

8 Ocak 2022

Kuşaklararası İletişimde Yüksek Performans

3 Saat / 1 Hafta

15 Ocak 2022

Zamanı Algılamak ve Yönetmek

3 Saat / 1 Hafta

11 Aralık 2021

Zor İnsanlarla Başa Çıkma

3 Saat / 1 Hafta