Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen

Yelda Erciro Dijital Pazarlama ve Teknoloji alanlarında 17 yıllık tecrübeye sahiptir. Global ve yerel birçok büyük markanın e-Ticaret, Dijital Bankacılık, ERP, CRM ve B2B projelerine liderlik etmiştir.
2008’den beri çalıştığı GroupM’de, Search ve Performans Pazarlama Departmanı’nın kurucusudur. Ocak 2017 yılında yeni görevine Digital Partners'da Chief Strategy Officer olarak başlamıştır. Türkiye’deki ilk Search Marketing Academy’nin yaratıcısı olan Erciro, Bahçeşehir, Boğaziçi, Kadir Has ve Bilgi Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumlarında; Search Advertisement, Search Engine Optimization, E-ticaret, Dijitalde tüketici eğilimleri ve Data üzerine eğitimler vermiştir/vermektedir. Yelda Erciro Türkiye’de önemli markaların, pazarlama iletişimleri, reklam ve satış stratejilerinin yaratılması, teknoloji alt yapılarının geliştirilmesi üzerine görev yapmaktadır.
Hizmet vermiş olduğu alanlarda çeşitli ödüllere sahip olan Yelda Erciro, Türkiye’deki lider markaların uluslararası platformlarda En Başarılı Projeler seçilmesini sağlamıştır.

21 Ocak 2023

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi

78 Saat / 6,5 Hafta

10 Aralık 2022

SEA (Search Engine Advertising) - SEO (Search Engine Optimization)

6 Saat / Hafta

Sosyal Medya İçerik Yönetim Araçları ve Ağızdan Ağıza Pazarlama

Türkiye'de ve Dünya'da Mobil Pazarlama