Banner

Sanat ve Farklı Disiplinler

Sanat ve Farklı Disiplinler

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitim İçeriği
Sanatın diğer disiplinlerle olan ilişkisini ele alan programda hukuk, müzik, gastronomi, spor ve mimari yönden değerlendirmeler yapılacaktır. Geçmişten günümüze sanatın sosyal çevreyle olan ilişkisi ve bu ilişkiden doğan meslek alanları, ilham kaynakları ve günümüz dünyasındaki sanat işbirliğinde çalışmalara yer verilecektir.
"Bu program Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu & İyilik İçin Sanat Derneği işbirliğinde gerçekleşmektedir."
Kimler İçin?
Kültür sanat alanında kariyer yapmak isteyen veya özgeçmişine katkıda bulunmak isteyen kişiler, Güzel Sanatlar, Mimarlık, Konservatuar, Spor ve Turizm eğitimi alan öğrenci ve mezunlar, sanata ve diğer disiplinlere ilgi duyan herkese açık bir programdır.
Süre
21 Saat / 7 Hafta
Salı/ 19:00 - 22:00
Neler Öğreneceksiniz?
Sanatın diğer disiplinlerle ilişkisinden doğan çalışmalar, bu çalışmaların tasarım süreci ve günümüz dünyasına yansıyan işbirlikleri tanıtılacaktır. Katılımcılar kendi meslek gruplarına göre farklı disiplinlerin sanatla olan ilişkisinden beslenerek yaratıcı yönlerini destekleyen bilgi ve beceri sahibi olacaklardır.
Belge
Programa %80 oranında devam koşulu sağlayan ve verilen ödevi teslim eden katılımcılarımız, Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklardır.
Önemli Not: 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” gereğince eğitimlerimiz kayıt altına alınmamaktadır.
Mimari ve sanat arasındaki ilişki, sanat akımlarından etkilenerek inşa edilen yapılar ve mimarlık-sanat beraberliği kamusallık kavramı üzerinden değerlendirilecektir.
Sanat ve gastronominin nasıl paralellik gösterdiğini, gastronominin özgünlüğünden ötürü başlı başına bir sanat olduğunu, sanatın mutfağa ve gastronomiye etkisinden bahsedilecektir.
Sanatın bir parçası olarak müziğin hayatımızdaki yerini, bu dinamik sanatı üreten yaratıcı müzisyenleri, çağ, coğrafya, sosyal ve ekonomik şartlardan nasıl etkilendikleri aktarılacaktır.
Eğitim Tarihi 14/11/2023
Süresi 21 Saat / 7 Hafta
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 3.150 TL (KDV Dahil)
Bilgi Almak İstiyorum
Değerlendirme Anketine Katıl.
İlginizi Çekebilecek Eğitimler