Banner

Sanat ve Farklı Disiplinler

Sanat ve Farklı Disiplinler

Kurumsal Eğitim Talebi

Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Course Content
Sanatın diğer disiplinlerle olan ilişkisini ele alan programda hukuk, müzik, gastronomi, spor ve mimari yönden değerlendirmeler yapılacaktır. Geçmişten günümüze sanatın sosyal çevreyle olan ilişkisi ve bu ilişkiden doğan meslek alanları, ilham kaynakları ve günümüz dünyasındaki sanat işbirliğinde çalışmalara yer verilecektir.
For Who?
Kültür sanat alanında kariyer yapmak isteyen veya özgeçmişine katkıda bulunmak isteyen kişiler, Güzel Sanatlar, Mimarlık, Konservatuar, Spor ve Turizm eğitimi alan öğrenci ve mezunlar, sanata ve diğer disiplinlere ilgi duyan herkese açık bir programdır.
Course Duration
21 Saat / 7 Hafta
Salı/ 19:00 - 22:00
Course Content
Sanatın diğer disiplinlerle ilişkisinden doğan çalışmalar, bu çalışmaların tasarım süreci ve günümüz dünyasına yansıyan işbirlikleri tanıtılacaktır. Katılımcılar kendi meslek gruplarına göre farklı disiplinlerin sanatla olan ilişkisinden beslenerek yaratıcı yönlerini destekleyen bilgi ve beceri sahibi olacaklardır.
Document
Programa %80 oranında devam koşulu sağlayan ve verilen ödevi teslim eden katılımcılarımız, Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklardır.
Önemli Not: 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” gereğince eğitimlerimiz kayıt altına alınmamaktadır.
Mimari ve sanat arasındaki ilişki, sanat akımlarından etkilenerek inşa edilen yapılar ve mimarlık-sanat beraberliği kamusallık kavramı üzerinden değerlendirilecektir.
Sanat ve gastronominin nasıl paralellik gösterdiğini, gastronominin özgünlüğünden ötürü başlı başına bir sanat olduğunu, sanatın mutfağa ve gastronomiye etkisinden bahsedilecektir.
Sanatın bir parçası olarak müziğin hayatımızdaki yerini, bu dinamik sanatı üreten yaratıcı müzisyenleri, çağ, coğrafya, sosyal ve ekonomik şartlardan nasıl etkilendikleri aktarılacaktır.
Course Date 28/11/2023
Course Duration 21 Saat / 7 Hafta
Location BAUSEM Online
Course Price 3.150 TL (VAT Included)

Eğitim kayıtları 28/11/2023 tarihinde kapanmıştır.

veya

Kurumsal Talep Et Kurumsal Talep Et
Get Information
Değerlendirme Anketine Katıl.
Related Courses