Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
  • Adı,Soyadı Melih Gengönül
  • Eğitim Adı Spor ve Performans Psikolojisi
  • Veriliş Tarihi 10 Ocak 2018
  • Belge Türü Sertifika
Yeni Sorgulama Yap
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Bireysel Eğitim Başvurusu
4,425 TL (KDV Dahil)
Banner

Kahve sektöründe çalışmak ve yatırım yapmak isteyenler için

Temel Barista Eğitimi

Kurumsal Eğitim Talebi
İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı - 13/04/2019 1.Oturum Anketi
Eğitim Öncesi
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Eğitim Anında
Eğitim öncesi program ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Sorumlarıma hızlı cevaplar verildi.
Anket Sonucu
Değerlendirmeleriniz Başarıyla İletildi.
Sertifikalarım başlığı altından belgenize erişim sağlayabilirsiniz.
Kapat
Eğitim İçeriği
Bahçeşehir Üniversitesi, PsychProject işbirliği doğrultusunda yürütülecek e-spor psikolojisi sertifika programı, katılımcı yüz yüze eğitimin yanında bu alanda Türkiye’de ilk kez uzaktan eğitim alternatifi ile de sunulacaktır. Uzaktan eğitim uygulaması, örgün eğitimle eşzamanlı ve senkronize olarak gerçekleştirilecektir.Sertifika programı güncel bilimsel araştırmalar ışığında zihinsel antrenman uygulamalarını ve e-spor ve spor psikolojisinin temel kavramlarını içermektedir. Programın amacı spor ortamında çalışmak isteyen psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, BESYO bölümleri öğrencileri ve mezunlarının sporcunun performansını etkileyen psikolojik faktörleri tanıması ve uygulama alanında kullanılabilecek teknikleri deneyimlemesidir. Ayrıca katılımcılara, akademik ve uygulamalı alanın önde gelen uzmanları ile birebir paylaşımda bulunma imkanı sağlamaktır.Teorik eğitimi, Spor ve Performans Psikolojisi Sertifika Programı ile ortak yürütülecek olan bu programda, katılımcılara e- spor özelinde 24 saat uygulama imkanı sunulacaktır. NELER ÖĞRENECEKSİNİZ? Program kapsamında katılımcılar, E-Spor ve Spor Psikolojisi konu ve tekniklerini öğrenirken, uzmanların tecrübelerini aktarmasıyla e-spor ortamında çalışma konusunda bilgi sahibi olacaklardır. Ek olarak spor sosyolojisi, spor pazarlaması, sportif kariyer yönetimi gibi alan ile ilişkili konuları ilk kez bu programda öğrenme deneyimine sahip olacaklardır.UYGULAMA• E-Spor Takımlarında Gözlem (Müsabaka ve Antrenman), Akademik İçerik Oluşturma (16 Saat)• Süpervizyon (8 saat)PROGRAM HEDEFLERİE-spor psikolojisi alanında önde gelen uzmanlarla bilgi paylaşımında bulunup, sürdürebilir bir işbirliği içerisinde olma imkanını kazanacaklardır.Katılımcılar e-spor psikolojisi alanıyla ilgili güncel akademik ve uygulamaları bilgileri öğrenme fırsatı yakalayacaklardır.Spor kulübü bünyesinde yapacakları gözlem ve ardından alacakları süpervizyon çalışması sonucunda kişisel özelliklerini bilimsel tekniklerle harmanlayarak kendi kişisel tarzlarını oluşturma imkanlarını bulacaklardır.PROGRAM FORMATI - Her ders 45 dk sürecek olup, program toplam haftanın her cumartesi günü 7 saat olmak kaydı ile 7 haftada tamamlanacaktır. Süpervizyon dersleri eğitim süreci içersinde gerçekleşecektir.
Kimler İçin?
Programın hedef kitlesi Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu lisans 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve mezunları,Aktif Profesyonel Sporcular veya en az 5 Yıl Profesyonel spor geçmişi olanlar,Profesyonel Spor Kulüplerin Sağlık Çalışanları (Doktor, Fizyoterapist,Diyetisyen ve Psikolojik Performans Danışmanları).
Belge
Program sonunda yapılan sınavdan, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 80 katılım şartını karşılayan katılımcılara sertifika verilir.
Bilgi Almak İstiyorum
İlginizi Çekebilecek Eğitimler