Üye Girişi
Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

Giriş Yap
Sertifika Sorgulama
Aradığınız kriterlere uygun sertifika bulunamadı.
Arama kritelerinizi tekrar kontrol ediniz.
Yeni Sorgulama Yap
Eğitmen
Sibel Dağdeviren ÖZÜAĞ

Sibel Dağdeviren Özüağ, ilk, orta ve lise öğrenimini Kocaeli’nde tamamlamıştır. Türkiye 40.’sı olarak girdiği Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim (Mütercim Tercümanlık) bölümünü birincilik ile tamamlamıştır.

Lisans öğrenimine henüz devam ettiği yıllardan itibaren freelance olarak konferans tercümanlığı yapmış ve tıptan sosyal bilimlere kadar pek çok farklı alanda sözlü tercümeler gerçekleştirmiştir. Kurumsal meslek hayatına ise 2012 yılında İngiltere merkezli yerelleştirme şirketi Language Connect’te Proje Yöneticisi olarak başlamıştır.

2013 yılında LC Waikiki Kurumsal Akademi’de Eğitim Uzmanı olarak çalışmaya başlamış, kurumsal öğrenme ve gelişim ihtiyaçları çerçevesinde öğretim tasarımının tüm süreçlerinde aktif rol amıştır. Fonksiyonel ve bireysel gelişim planlama süreçlerine, proje bazlı tasarım üretim aşamalarına, verimlilik ölçümleme ve süreç geliştirme çalışmalarına liderlik etmiş ve iç eğitmen yetiştirme sürecinin yönetiminde aktif rol almıştır.

Dağdeviren Özüağ, 2017 yılından beri Danone Akademi bünyesinde Eğitim ve Gelişim Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Danone Türkiye çatısı altında faaliyet gösteren 4 şirketin ve İş Destek Birimi’nin merkezi öğrenme ve gelişim süreçlerini yürütmektedir. Liderlik ettiği çalışmalar arasında bireysel öğrenme yolculuğu süreç tasarımı, yetkinlik bazlı eğitim programları tasarımı, iç eğitmen yetiştirme programı tasarımı, iç mentorluk ve iç koçluk programları tasarımı, karma eğitim programları tasarımı, fonksiyonel gelişim programlarının tasarımı, birbirinden öğrenme ve iş başında öğrenme uygulamaları bulunmaktadır.

Sibel Dağdeviren Özüağ, insan kaynakları yönetimi alanında eğitimler vermekte, üniversite öğrencilerine gönüllü mentorluk yapmakta, kendi ismini taşıyan bloğunda insan kaynakları alanında makaleler kaleme almaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı

İnsan Kaynaklarında Öğrenme ve Gelişim Yönetimi

İşveren Markası ve Marka Algısı

Kurumsal İletişim Profesyonelleri İçin Pazarlamanın Temelleri

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi

24 Eylül 2022

Micro MBA

90 Saat / 7,5 Hafta

Online